מיתוג מחדש 

לבצע נכון מיתוג מחדש

 

אנו בסטודיו עיצוב גרפי "משה לייסט עיצובים" מתמחים במיתוג עסקים וחברות, וביצירת תדמית וזהות עבורם כולל מיתוג מחדש. מדובר בהליכים חיוניים במקרים ובמצבים מסוימים, ועל מנת שיצליחו הם נדרשים למיומנות גבוהה וידע מעמיק בתחומי עיצוב ומיתוג.

 

מתי יש צורך במיתוג מחדש?

africa-campain-2

מיתוגם מחדש של חברות, מוצרים או שירותים הינו חיוני בקשת רחבה של סיבות ומצבים. כך למשל, מיתוג מחודש דרוש במקרים של חברות שמותגו באופן שגוי וזכו לתדמית שלילית בציבור, או שלא הצליחו להגיע לקידום מכירות העסק. כמו כן, יש למתג מחדש חברות שלאורך זמן התרחבו ושינו את מיקוד והיקף פעילותן, למשל מבחינת סוג מוצרים או שווקי פעילות. לדוגמא, חברה שפעלה בעבר רק בשווקים מקומיים וכיום פעילותה התרחבה לשווקים בינלאומיים, נדרשת למתג את עצמה מחדש ולצאת בקמפיין שיווקי מתאים. כמו כן, מיתוג מחדש נדרש במקרים בהם חברה משנה בעלים או מתווספים אליה שותפים חדשים, או במצבים בהם יש לרענן ולחדש מותג ותיק ומיושן.

 

הליך מיתוג מחדש

africa-campain-2

מיתוג מחדש המבוצע על ידינו הינו מהלך שיווקי כולל, מורכב ומקצועי, שנועד לייצר בקרב קהל היעד זהות ותפיסה חדשה של חברה, מוצר או שירות. המהלך נשען על נתוני חקר שוק נרחבים והבנת סיבת אי הצלחתו או התאמתו של המותג הקודם. כמו כן, יש צורך להגדיר ולאפיין מחדש את החברה ומוצריה מבחינת ייעודם, מסריהם, מאפייני מתחרים בשוק וקהל יעד רלוונטי. על פי נתונים אלו ועוד רבים נוספים נתחיל לייצר תדמית חדשה וכוללת לחברה, כאשר המאפיינים משתנים בין כל חברה וארגון בהתאם לאסטרטגיות שיווק מבוקשות, ועל פי הנסיבות והצרכים הספציפיים. בין היתר, מיתוג מחודש יכול לבוא לידי ביטוי בשינוי שם חברה או מוצר, ביצירת לוגו וסלוגן חדשים, בבחירת צבעוניות המותג, וכן בתכנון של קמפיינים שיווקים ופרסומיים, תכנון ועיצוב של אתר אינטרנט חדש, או בהוצאת ליין חדש של מוצרי דפוס ואריזות מוצרים.

להזמנת שירותים וקבלת מידע נוסף

 

אם אתם רוצים למתג מחדש את העסק באופן נכון ומוצלח, התחילו את המהלך על ידי יצירת קשר עם סטודיו "משה לייסט עיצובים" בטלפון 052-8870718.