מן המכבשהליך עיצוב מיתוג חדש לחברת סיגון המותחת את פניה ופונה לחרחים חדשות עם בעלים חדשים העוסקים בתחום האנרגיה 05.3.2018

בהמשך למיתוג ועיצוב של חברת סיגון אנרגיה התחלנו במיתוג עם עיצוב לוגו חדש ועכשווי. קביעת השפה הגרפית מתרחשת עכשיו והיא שתקבע לאן פניה של החברה מועדות. התחום בו החברה עוסקת הינו אנרגיה בתחומים שונים ולכן הלוגו עוצב באופן שנוכל לנהל דרכו תתי פעילויות ולהשתמש בשפה האחידה עם שינויים בצבעוניות ובמסרים הטקסטואלים. בהמשך נקים אתר אינטרנט שיפנה ללקוחות בעולם.

 

הליך עיצוב מיתוג מחדש לחברות וויסבורד ורונן וולף במסגרת רכישתם על יד קבוצת מגוון 05.2.2018

בהמשך למיתוג ועיצוב של כל מוצרי החברות בקבוצת מגוון התחלנו תהליך של מיתוג מחדש לחברות וויסבורד ורונן וולף כדי שהשפה המיתוגית הקיימת בקבוצה תתאים גם להם. המטרה של כל קבוצה היא שהמיתוג יהיה כמה שיותר אחיד ויזוהה עם הקבוצה. זו עבודה מורכבת המצריכה עבודה רבה מכיוון שקשה לנתק חברות מהסמלים שאיתם הם הלכו שנים. עבודה מאתגרת.

 

הליך עיצוב אריזות חדשות וחוברות מתכונים לקו חדש ואקסקלוסיבי לדיאטת דש 05.1.2018

בהמשך למיתוג ועיצוב של כל מוצרי ערכת הדיאטה "דש" התחלנו לעצב אריזות, חוברות מתכונים ואתר אינטרנט חדשים לקו המוצרים "פרימיום" של ערכת דש. כל הקו מאופיין בעיצוב האלגנטי והמשדר יוקרה לקו המוצרים החדש הזה. חברנו ללכת לכיוון הצבע השחור המשדר אלגנטיות ויוקרה והקפדנו לשמר את הקו הזה בכל מרכיבי המותג ומוצריו. תהליך מאתגר שמייצר אחידות ושונות מהקו הקיים.

 

הליך עיצוב אריזות חדשות למיכשור רפואי בתחום הלבנת השיניים 18.11.2017

תוך מהלך העיצוב למוצרי החברה חל שינוי בתפיסה השיווקית ונאלצנו לשנות את עיצוב האריזות החדשות ולבנות אריזות קיט המכילות חלק מהמוצרים באריזה אחת, תהליך שדרש תכנון מיוחד ומדוייק. האילוצים של מציאת אריזה בעלות נמוכה אבל שתהיה מתוחכמת ומעוצבת היה אתגר גדול. האריזות החדשות יוצגו בשבוע הקרוב בתערוכה ענקית בתחום רפואת השיניים בניו יורק. עיצוב אריזה הוא תחום מאתגר, מעניין ומתוחכם. האתגר להשתמש בחומרים לא שיגרתיים.

 

הליך עיצוב אפליקציה לתפעול צי משאיות לחברת חצב 08.08.2017

פיתחנו ועיצבנו אפליקציה העוסקת בתפעול מאגר המשאיות של קבוצת חצב והתמקצעות בנושא תחזוקת הצמיגים של כל המשאיות והנגררים. תפעול המערכות דרך מסכי אייפד ע לידי אנשי התחזוקה בריצפת התחזוקה והפיכת הנתונים לדוחות מדוייקים לשימוש התפעול, הרכש והתכנון הרב שנתי.

 

הליך עיצוב אתר אינטרנט חדש לשוק הצמיגים והפנצ'ריות  18.06.2017

במסגרת התחברות לחברה המלווה עסקית ומעודדת התחברות לחנויות מקוונות התחלנו להקים אתר אינטרנט לפנצ'ריות. עיצוב אתר מקוון עם חנות יכול לשמש כל עסק ובמיוחד עסק שהתחרות בתחומו קשה. עיצוב אתר אינטרנט ובנייתו נכון משרת את העסק ופותח בפניו את השוק מכיוון שהיום יותר מתמיד הרכישות דרך האינטרנט הולכות ומתעצמות אנו בונים  מערכת שלמה שלתוכה נוכל להשיק כל עסק ועסק בתחום אותו אנחנו מפתחים.

 

הליך עיצוב אריזה חדש למכשיר להגברת תקשורת  08.07.2017

חברה בתחום התקשורת שמשווקת מוצר שהיא פיתחה נדרשת לעיצוב אריזה מתוחכמת. תכנון האריזה ועיצוב האריזה חשובים מכיוון שהמוצר הינו מוצר נייד ומשמש בעיקר לנסיעות ליעדים רחוקים. עיצוב האריזה הוא גם עיצוב ותכנון לשמירה ותחזוקה טובה למכשיר. האריזה הקיימת אינה נוחה ורמת למשתמשים בסט למצוא פתרונות איחסון אחרים.

 

הליך מיתוג חדש לחברה לקליית קפה ותבלינים  10.07.2017

חברה לקליית קפה ותבלינים פנתה אלינו למיתוג חדש . על פי נתונים אלו ועוד רבים נוספים נתחיל לייצר תדמית חדשה וכוללת לחברה, כאשר המאפיינים משתנים בין כל מוצר ומוצר בתהליך בניית המותג בהתאם לאסטרטגיות שיווק מבוקשות, ועל פי הנסיבות והצרכים הספציפיים. בין היתר, מיתוג חדש יכול לבוא לידי ביטוי בשינוי שם חברה או מוצר, ביצירת לוגו וסלוגן חדשים, בבחירת צבעוניות המותג, וכן בתכנון של קמפיינים שיווקים ופרסומיים, תכנון ועיצוב של אתר אינטרנט חדש, או בהוצאת ליין חדש של מוצרי דפוס ואריזות מוצרים.

 

להזמנת שירותים וקבלת מידע נוסף

אם אתם רוצים למתג מחדש את העסק באופן נכון ומוצלח, התחילו את המהלך על ידי יצירת קשר עם סטודיו "משה לייסט עיצובים" בטלפון 052-8870718.