מן המכבשהליך עיצוב אריזות חדשות למיכשור רפואי בתחום הלבנת השיניים 18.11.2017

תוך מהלך העיצוב למוצרי החברה חל שינוי בתפיסה השיווקית ונאלצנו לשנות את עיצוב האריזות החדשות ולבנות אריזות קיט המכילות חלק מהמוצרים באריזה אחת, תהליך שדרש תכנון מיוחד ומדוייק. האילוצים של מציאת אריזה בעלות נמוכה אבל שתהיה מתוחכמת ומעוצבת היה אתגר גדול. האריזות החדשות יוצגו בשבוע הקרוב בתערוכה ענקית בתחום רפואת השיניים בניו יורק. עיצוב אריזה הוא תחום מאתגר, מעניין ומתוחכם. האתגר להשתמש בחומרים לא שיגרתיים.

 

הליך עיצוב אפליקציה לתפעול צי משאיות לחברת חצב 08.08.2017

פיתחנו ועיצבנו אפליקציה העוסקת בתפעול מאגר המשאיות של קבוצת חצב והתמקצעות בנושא תחזוקת הצמיגים של כל המשאיות והנגררים. תפעול המערכות דרך מסכי אייפד ע לידי אנשי התחזוקה בריצפת התחזוקה והפיכת הנתונים לדוחות מדוייקים לשימוש התפעול, הרכש והתכנון הרב שנתי.

 

הליך עיצוב אתר אינטרנט חדש לשוק הצמיגים והפנצ'ריות  18.06.2017

במסגרת התחברות לחברה המלווה עסקית ומעודדת התחברות לחנויות מקוונות התחלנו להקים אתר אינטרנט לפנצ'ריות. עיצוב אתר מקוון עם חנות יכול לשמש כל עסק ובמיוחד עסק שהתחרות בתחומו קשה. עיצוב אתר אינטרנט ובנייתו נכון משרת את העסק ופותח בפניו את השוק מכיוון שהיום יותר מתמיד הרכישות דרך האינטרנט הולכות ומתעצמות אנו בונים  מערכת שלמה שלתוכה נוכל להשיק כל עסק ועסק בתחום אותו אנחנו מפתחים.

 

הליך עיצוב אריזה חדש למכשיר להגברת תקשורת  08.07.2017

חברה בתחום התקשורת שמשווקת מוצר שהיא פיתחה נדרשת לעיצוב אריזה מתוחכמת. תכנון האריזה ועיצוב האריזה חשובים מכיוון שהמוצר הינו מוצר נייד ומשמש בעיקר לנסיעות ליעדים רחוקים. עיצוב האריזה הוא גם עיצוב ותכנון לשמירה ותחזוקה טובה למכשיר. האריזה הקיימת אינה נוחה ורמת למשתמשים בסט למצוא פתרונות איחסון אחרים.

 

הליך מיתוג חדש לחברה לקליית קפה ותבלינים  10.07.2017

חברה לקליית קפה ותבלינים פנתה אלינו למיתוג חדש . על פי נתונים אלו ועוד רבים נוספים נתחיל לייצר תדמית חדשה וכוללת לחברה, כאשר המאפיינים משתנים בין כל מוצר ומוצר בתהליך בניית המותג בהתאם לאסטרטגיות שיווק מבוקשות, ועל פי הנסיבות והצרכים הספציפיים. בין היתר, מיתוג חדש יכול לבוא לידי ביטוי בשינוי שם חברה או מוצר, ביצירת לוגו וסלוגן חדשים, בבחירת צבעוניות המותג, וכן בתכנון של קמפיינים שיווקים ופרסומיים, תכנון ועיצוב של אתר אינטרנט חדש, או בהוצאת ליין חדש של מוצרי דפוס ואריזות מוצרים.

 

להזמנת שירותים וקבלת מידע נוסף

אם אתם רוצים למתג מחדש את העסק באופן נכון ומוצלח, התחילו את המהלך על ידי יצירת קשר עם סטודיו "משה לייסט עיצובים" בטלפון 052-8870718.