מתחילים עסק חדשחבילת מיתוג לעסק הוא אחד מהמוצרים הנפוצים שמציע הסטודיו בשל נסיון רב שנים במיתוג מוצר וזהות תאגידית.
מעסקים קטנים של עצמאיים ועד חברות גדולות מגיעים אלינו לסטודיו לקבל ייעוץ על חבילת עיצוב ומיתוג של עסק מיום היווסדו, או מיתוג מחדש של תדמית חברה בעלת מוניטין שלילי.
אנו מתמחים בבניית מותג גם לעסקים בתחילת דרכם עיסקית. עסק חדש הינו חלומו של כל יזם ובעל מקצוע חופשי. התחלתו של עסק חדש הינו תמיד בבניית מותג, ערכי מותג וניראות שיווקית. תהליך זה הוא החשוב ביותר לתחילתו של כל עסק ומכאן אנו, עם הנסיון הרב שיש לנו מציידים את לקוחותינו בכלים הכי טובים להצלחה.

הבנתנו הרבה בהתנהלות הראשונה של עסק מאפשרת ללקוחותינו לקבל מאיתנו לווי במחירים ובהתנהלות מאוד נוחים ומתחשבים. תמיד כיף ליצור משהו חדש ולהשתתף בהצלחה הראשונה של עסקים אלה.


 

מיתוג לחברת סיגון העוסקת בניצול אנרגיה מתהליכים תעשייתיים

ד"ר עופר אלון ואלברט בראלי, שניהם בעלי וותק בעולם התעשייתי מקימים מייזם חדש הרוקם עור וגידים בימים אלה. אנו מלווים אותם מתחילת הדרך, לוגו, ניירת ואתר אינטרנט שאיתו ייפגשו עם לקוחות פוטנציאלים ברחבי העולם.


מיתוג לחשבת שכר בכירה המתחילה את דרכה העצמאית

שני סיני, חשבת שכר בכירה עבדה שנים בתחום הבנקאות עכשיו החליטה לעשות הסבה. מלווים אותה מראשית הדרך עם כל הכלים השיווקיים הנדרשים היום בשוק מעיצוב לוגו וניירת משרדית.


מיתוג לחברת תאורה לבתים ולגינות המתמחה בתאורה מעוצבת

ניסן גלברד הינו מעצב תאורה מבמובילים בארץ. החליט ופתח חנות לגופי תאורה מעוצבים חלקם שלו וחלקם של אחרים. עיצוב הלוגו התבסס על צבעי האור RGB וההתמחות היא בתאורת הלד העכשווית


מיתוג משרד עו"ד שרית דיאמנט- מומחית לעיסקאות נדל"ן

עו"ד שרית דיאמנט יצאה לדרך חדשה ממשרדים מובילים שעסקו בעסקאות נדל"ן. נסיון רב שעומד לזכותה הביא אותנו לבניית מותג המקרין עוצמה, רצינות, יוקרה ואיכות גבוהה. הערכה השיווקית שייצרנו משמשת את העו"ד בכל הקשרים שלה עם לקוחותיה והרושם הינו יוצא מהכלל.


 

מיתוג משרד למעצבת פנים רונית חוגי

מעצבת הפנים רונית חוגי פנתה אלינו לבניית המותג שלה. בנינו לרונית מראה עכשווי, צעיר ורענן שיקרין קווים אלה על הלקוחות שלה. עיצוב פנים הינו מקצוע הדורש טעם טוב ואסטתיות גבוהה ולכן הקו המיתוגי נמצא בסביבה הזו.


 

מיתוג לקונדיטורית/שפית שאדיה חליפה

שאדיה החליטה להפוך את אהבתה לעיסוקה בחיים. התרבות הקולינרית מבית הוריה נתנו לה כלים ואהבה לתחום והיא פיתחה את הכלים האלה בצורה מקצועית. אנו בנינו לה מיתוג שיתאים לסביבה הטבעית שלה בכפר הדרוזי בגליל ויתאים לפריצה שלה החוצה לכל הארץ.


 

מיתוג לאגרונום אהרון ברגר-מומחה לגינון מוסדי

אהרון ברגר, אגרונום מומחה, יצא לדרך חדשה אחרי שנים של עבודה בחברות בתחום האגרונומי. אהרון התמחה בפרוייקטים גדולים למוסדות, אירגונים וישובים. הצורך להתנהל מול לקוחות מצא אותו פונה אלינו ואנו התאמנו לו קו מיתוגי ברור ומתאים לתחומו.


 

מיתוג לחברה העוסקת בהפקת אירועים בהתאמה אישית – שתי וערב

פנו אלינו שתי נשים שהחליטו באמצע החיים להניח את כל העיסוקים הקודמים שלהם בצד ולהתחיל לעסוק בחלומות שלהן. העיסוק הזה מלא שמחה וצבעים ולשם הלכנו עם המיתוג. שמרנו על ניראות מסודרת ומעוצבת כדי להקרין את האיכות והיכולת שלהן.


 

מיתוג לסוכן ביטוח פנסיוני, שי בן ציון

שי בן ציון, בחור צעיר בוגר לימודי כלכלה וביטוח פנסיוני יצא לדרך חדשה לאחר תקופה בה עבד בסוכנות ביטוח גדולה. המיתוג יצא לאחר שנבחר השם ויצרנו אייקון חזק המכיל בתוכו מספר רעיונות. הערכה השיווקית עוזרת ומשמשת את שי בן ציון לייצר חוג לקוחות מאמין ובוטח בו.


 

מיתוג לענבל קוגלר, העוסקת באדריכלות ועיצוב פנים

ענבל קוגלר פתחה את משרדה לאחר עיסוקה בתחומים אחרים. ענת רצתה לייצר ניראות קלסית, אלגנטית, מקורית ועכשווית. יצרנו לוגו מיוחד בצבעוניות אלגנטית והדרך לכרטיס ביקור הייתה קלה. את הכרטיס עשינו בתוך ריבוע עם אפקטים בדפוס שיצרו כרטיס מיוחד ומחייב כאחד.


 

מיתוג להילה כץ, העוסקת באדריכלות ובתוספות בניה

הילה כץ העוסקת באדריכלות התמקצעה בתחום התוספות בניה ואישורים מול הרשויות. עיצבנו לה לוגו המבליט את שמה מכיוון שהיא זה למעשה המותג


 

מיתוג ליהלומן דניאל קוגלר

דניאל קוגלר פרש מהיותו שכיר בחברת יהלומים גדולה ויצא לדרך חדשה כיהלומן העוסק בשיווק יהלומים במדינות כמו ארה"ב והודו. תחום קשה הוא תחום היהלומים ובמיוחד בתקופה זו. הצורך היום באמצעים שיווקיים הוא כורח המציאות לעומת ימים אחרים בהם לחצו ידים והעבירו פתקים.


מיתוג למשק חקלאי אורגני במושב שדה יעקב

מיתגנו את המשק החקלאי הצעיר הזה שפניו לשיווק התוצרת החקלאית שלו לכל ישובי הסביבה הקרובה והרחוקה דרך אתר אינטרנט שבנינו להם המנהל את כל תהליך המכירה, האספקה והאריזה.