עבודות אחרונותעיצוב ובניית אתר חנות למשק חקלאי אורגני "משק פרנק"


עיצוב ובניית חנות אינטרנטית המכילה את כל המרכיבים לקונה הפוטנציאלי מהרכבת סל המוצרים דרך הזמנה, תשלום ומשלוח עד הבית. מרכיבי ניהול המערכת מצד המשק המכיל את כל ההזמנות, יצירת נתוני ליקוט, הכנת רשימת אריזה, יצירת תעודות משלוח וחשבוניות, רשימת אתרי המשלוח לשליח. יצירת מערכת הודעות אינטרנטית להודעות על מבצעים, חידושים ועוד.
עיצוב אריזה חדשה לערכת הדיאטה המובילה "דש"


עיצוב ערכה חדשה למוצרי הדיאטה של "דש" שהינה ערכת פרימיום ללקוחות הבוחרים מסלול זה מתוך מסלולי המוצר. העיצוב נעשה בכיוון אלגנטי ויוקרתי כדי לייחס אותו לקו החדש של המוצרים. עיצוב האריזה הינו כזה מכיוון שלקוחות המוצר רואים אותו ראשון לכלל הערכה והחשיבות של הרושם הראשוני מאוד חשובה לנו ולהם. עיצוב האריזה התבסס על התכנון והעיצוב של האריזה המקורית ומכיל את אותם חלקים רק שהם משודרגים ומעוצבים אחרת.
מיתוג מחדש לחברת סי סקיור העוסקת בסייבר עולמי


מיתגנו מחדש את חברת הסייבר SEE SECURE. העיצוב מתאים לפעילות של החברה כאשר נשארנו צמודים לצבעוניות הקודמת. עיצוב הלוגו החדש מבטא את שם החברה ואת פעילותה. החברה עוסקת בהגנה והתקפה בתחום הסייבר והסריקות של האתרים העולמיים מיוצגים על ידי המספרים אחד ואפס המבטאים את התחום הזה.

עיצוב הלוגו היה מאתגר בגלל תחום זה שהוא כרגע התחום המוביל.
עיצוב ובניית אתר אינטרנט טכנולוגי ותדמיתי לחברת נצר טכנולוגיות


עיצוב אתר אינטרנט והקמתו של האתר לחברת נצר חשמל. האתר הינו אתר תדמיתי המכיל גם חלק נכבד לתחום השיווקי והטכני תוך הצגת כל הנציגויות שהחברה מתחזקת עם קישורים לפרקים טכניים ואפשרות להורדת חומרים טכניים ישירות מהאתר.

החברה עוסקת בתחומי מסחר, פרוייקטים בתחומי התעשייה הכבדה, בתחומי החשמל ובאספקת מוצרי מדף המיובאים ממקומות שונים בעולם.
עיצוב פרוספקט חדש לפעילות של אינטר מערכות מקבוצת אינטר תעשיות


עיצוב ברושור (פרוספקט) חדש לפעילות החדשה של קבוצת אינטר תעשיות העוסקת בניהול מערכות לבניינים ומוסדות. עיצוב הפרוספקט הוא חלק מהתהליך של הקבוצה שהחלה להתחדש בקווים חדשים למותג שלהם שלא טופל זמן רב ובימים אלה חלה הבנה לצרכים בתחומים אלה של שיווק, מיתוג, עיצוב גרפי ועוד.
מיתוג ועיצוב חדש לחברה לקליית קפה ערבי איכותי


מיתגנו חברה לקליית קפה ערבי איכותי הנמכר בארץ לבתי קפה, מסעדות, מלונות ועכשיו נפתחו סניפים במספר ערים בארץ. התחלנו בעיצוב הלוגו ברוח התקופה. עיצוב הלוגו וקביעת הצבעוניות של המותג תלווה אותנו עכשיו בפיתוח הכלים השיווקיים הנוספים שעליהם אנחנו שוקדים ביום.
מיתוג ועיצוב חדש לאל-מור אנרגיות מתחדשות


עיצבנו לוגו חדש לפעילות החדשה של אל-מור אנרגיות מתחדשות המצטרפת למספר חברות בקבוצה אותם מתגנו לאורך שנים ושמרנו על קו אחיד ומשפחתי. כיף לעבוד עם חברה שכזו.
מיתוג ועיצוב מחדש לחברת נצר הנדסת חשמל


מיתוג מחדש לחברת נצר הנדסת חשמל, חברה בת של קבוצת שניידר. החברה החליטה לצאת למיתוג מחדש בעקבות התרחבות וכניסה לתחומים רבים המצריכים מהלכי שיווק מודרניים ועכשוויים. המהלך החל עם עיצוב הלוגו והניירת השיווקית והתחלת בניית אתר החברה.
מיתוג ועיצוב מותג חדש לסוכנות ביטוח פנסיוני צעירה ודינמית


עיצבנו ומיתגנו משרד צעיר וחדש העוסק בביטוח פנסיוני. תחום זה הינו תחום רווי והמלחמה על כל לקוח מתחילה בפגישה הראשונה של הלקוח עם החומרים השיווקים של המשרד. יצרנו את הלוגו מתוך השם שנבחר ויצרנו אלמנט גרפי המראה מפגש בין שניים ואת האות "אס" הלועזית של תחילת השם.

בעלי המשרד הינו צעיר ובראשית דרכו אבל בנינו לו מותג המעביר תחושה של אחריות, בטחון ורצינות.
מיתוג מחדש לאגרונום אהרון ברגר, המתמחה בגינון מוסדי ועירוני


עיצבנו לוגו המעביר את התחושה לעיסוק של הלקוח. הגוונים הירוקים והשחורים מתאימים לניראות של העסק. עיצוב מצגת מכירות ועיצוב ערכת שיווק הכוללת ניירת משרדית. אהרון ברגר האגרונום מודע לצורך של כלים שיווקיים לצורך יצירת קשרים עם הלקוחות ולכן הקפיד בדרישה שלו להיות ממותג ברמה גבוהה.