עבודות אחרונותמיתוג מחדש לחברות וויסבורד ורונן וולף שנרכשו ע"י קבוצת מגוון


מיתגנו מחדש את החברות וויסבורד ורונן וולף שנרכשו לאחרונה ע"י קבוצת מגוון. המיתוג הותאם באופן מוחלט לניראות של הקבוצה וייצרנו שילוב מושלם בין החדש לקיים.
מיתוג מחדש לחברות וויסבורד ורונן וולף שנרכשו ע"י קבוצת מגוון


מיתגנו מחדש את החברות וויסבורד ורונן וולף שנרכשו לאחרונה ע"י קבוצת מגוון. המיתוג הותאם באופן מוחלט לניראות של הקבוצה וייצרנו שילוב מושלם בין החדש לקיים.
עיצוב ובניית אתר אינטרנט לחברת פט-נט פרו לרישום פטנטים


עיצוב ובניית אתר אינטרנט לפעילות החברה בארץ ובחו"ל. פרוייקט מיתוג החברה החל בעיצוב לוגו וניירת משרדית והמשיך בהקמה ועיצוב אתר אינטרנט המציג את יכולות החברה כאשר הניראות של האתר הותאמה לשפה המיתוגית שהתחלנו אותה בעיצוב בלוגו.
מיתוג ועיצוב מחדש לחברת סיגון העוסקת בפתרונות ייצור אנרגיה בפרוייקטים בארץ ובחו"ל


מיתוג מחדש לחברת סיגון העוסקת בפתרונות ייצור אנרגיה בתחומים רבים בתעשייה, בבניינים חכמים, בקמפוסים ובכל מקום בו ניתן להחליף פריטים נלווים לאנרגיה. בראש החברה עומדים שניים מהמומחים בתחום זה, ד"ר עופר אלון ומר אלברט בראלי.
עיצוב והקמת אתר לחברת הסייבר סי סקיור הישראלית


עיצבנו והיקמנו אתר אינטרנט לחברת סי סקיור הישראללית המתמחה בתחום ההגנות וההתקפות ברשת העולמית. שמרנו על קו נקי ואלגנטי המבדיל אותם מהחברות האחרות בתחומם. תחום מסקרן שלומדים בו הרבה דברים בתחום האינטרנט. עיצוב ובניית האתר הינו חלק מתוך המיתוג הכולל שעשינו לחברה.
עיצוב והקמה מחדש לאתר של דרים ריפורט


בנינו והקמנו מחדש את האתר של דרים ריפורט. עיצבנו אותו ברוח התקופה וקידמנו אותו טכנולוגית לכלים שישנם היום. האתר יהיה במתכונת של מולטי סייט והוא מוקם כרגע בשלוש שפות כאשר כל שפה מקבלת דומיין שלה מהמדינה בה היא מתפקדת.
מיתוג ועיצוב חדש לחברה לרישום פטנטים


מיתוג חדש הכולל לוגו, ערכה שיווקית ואתר אינטרנט הם הצעדים הראשונים ליציאה נכונה לשוק. הלכנו על לוגו המתאר מחקר, טכנולוגיה, סקרנות ומציאת פתרונות. גם הצבעוניות מתאימה לימים אלה בהם הכיוונים הם של טכנולוגיות נקיות.
עיצוב והפקת קטלוג לאפקון בקרה ואוטומציה בנושא העיר החכמה


עיצוב קטלוג לכנס ארצי בתחום הערים בישראל העוסק בתחום העיר החכמה. עיצוב הקטלוג הינו השפה הגרפית שתלך עם החברה. תחום זה מתחיל בפרוייקטים בארץ ויפנה גם לפרויקטים בחו"ל. עיצוב הקטלוג ישמש גם עיצוב החומרים הנוספים של החברה בתחום זה כמו הביתן אותו מקימה החברה לרגל הכנסים שבדרך.
עיצוב ובניית אתר אינטרנט ליזמות המקימה פארקים לוגיסטיים עיסקיים


עיצבנו והיקמנו אתר אינטרנט לפרוייקט הקמת פארק לוגיסטי לעסקים. הפארק הראשון מוקם בקריית גת ואת כולו מוכרים כיחידות להשקעה. זה הפארק הראשון בארץ בו השטחים נמכרים ולא מושכרים. אנו בדרכנו לפרוייקט הבא.
עיצוב אריזות לערכה להלבנת שיניים של חב' מבריק


עיצוב אירזות לקיט שלם של ערכה להלבנת שיניים של חב' מבריק הפונה לשוק האמריקאי. הפיתוח כולו ישראלי וכן גם עיצוב האריזות. עיצוב האריזות נבנה בשלבים במסגרת לווי פיתוח המוצרים.