עבודות אחרונותמיתוג ועיצוב מחדש לחברת סיגון העוסקת בפתרונות ייצור אנרגיה בפרוייקטים בארץ ובחו"ל


מיתוג מחדש לחברת סיגון העוסקת בפתרונות ייצור אנרגיה בתחומים רבים בתעשייה, בבניינים חכמים, בקמפוסים ובכל מקום בו ניתן להחליף פריטים נלווים לאנרגיה. בראש החברה עומדים שניים מהמומחים בתחום זה, ד"ר עופר אלון ומר אלברט בראלי.
עיצוב והקמת אתר לחברת הסייבר סי סקיור הישראלית


עיצבנו והיקמנו אתר אינטרנט לחברת סי סקיור הישראללית המתמחה בתחום ההגנות וההתקפות ברשת העולמית. שמרנו על קו נקי ואלגנטי המבדיל אותם מהחברות האחרות בתחומם. תחום מסקרן שלומדים בו הרבה דברים בתחום האינטרנט. עיצוב ובניית האתר הינו חלק מתוך המיתוג הכולל שעשינו לחברה.
עיצוב והקמה מחדש לאתר של דרים ריפורט


בנינו והקמנו מחדש את האתר של דרים ריפורט. עיצבנו אותו ברוח התקופה וקידמנו אותו טכנולוגית לכלים שישנם היום. האתר יהיה במתכונת של מולטי סייט והוא מוקם כרגע בשלוש שפות כאשר כל שפה מקבלת דומיין שלה מהמדינה בה היא מתפקדת.
מיתוג ועיצוב חדש לחברה לרישום פטנטים


מיתוג חדש הכולל לוגו, ערכה שיווקית ואתר אינטרנט הם הצעדים הראשונים ליציאה נכונה לשוק. הלכנו על לוגו המתאר מחקר, טכנולוגיה, סקרנות ומציאת פתרונות. גם הצבעוניות מתאימה לימים אלה בהם הכיוונים הם של טכנולוגיות נקיות.
עיצוב והפקת קטלוג לאפקון בקרה ואוטומציה בנושא העיר החכמה


עיצוב קטלוג לכנס ארצי בתחום הערים בישראל העוסק בתחום העיר החכמה. עיצוב הקטלוג הינו השפה הגרפית שתלך עם החברה. תחום זה מתחיל בפרוייקטים בארץ ויפנה גם לפרויקטים בחו"ל. עיצוב הקטלוג ישמש גם עיצוב החומרים הנוספים של החברה בתחום זה כמו הביתן אותו מקימה החברה לרגל הכנסים שבדרך.
עיצוב ובניית אתר אינטרנט ליזמות המקימה פארקים לוגיסטיים עיסקיים


עיצבנו והיקמנו אתר אינטרנט לפרוייקט הקמת פארק לוגיסטי לעסקים. הפארק הראשון מוקם בקריית גת ואת כולו מוכרים כיחידות להשקעה. זה הפארק הראשון בארץ בו השטחים נמכרים ולא מושכרים. אנו בדרכנו לפרוייקט הבא.
עיצוב אריזות לערכה להלבנת שיניים של חב' מבריק


עיצוב אירזות לקיט שלם של ערכה להלבנת שיניים של חב' מבריק הפונה לשוק האמריקאי. הפיתוח כולו ישראלי וכן גם עיצוב האריזות. עיצוב האריזות נבנה בשלבים במסגרת לווי פיתוח המוצרים.
עיצוב ובניית אתר חנות למשק חקלאי אורגני "משק פרנק"


עיצוב ובניית חנות אינטרנטית המכילה את כל המרכיבים לקונה הפוטנציאלי מהרכבת סל המוצרים דרך הזמנה, תשלום ומשלוח עד הבית. מרכיבי ניהול המערכת מצד המשק המכיל את כל ההזמנות, יצירת נתוני ליקוט, הכנת רשימת אריזה, יצירת תעודות משלוח וחשבוניות, רשימת אתרי המשלוח לשליח. יצירת מערכת הודעות אינטרנטית להודעות על מבצעים, חידושים ועוד.
עיצוב אריזה חדשה לערכת הדיאטה המובילה "דש"


עיצוב ערכה חדשה למוצרי הדיאטה של "דש" שהינה ערכת פרימיום ללקוחות הבוחרים מסלול זה מתוך מסלולי המוצר. העיצוב נעשה בכיוון אלגנטי ויוקרתי כדי לייחס אותו לקו החדש של המוצרים. עיצוב האריזה הינו כזה מכיוון שלקוחות המוצר רואים אותו ראשון לכלל הערכה והחשיבות של הרושם הראשוני מאוד חשובה לנו ולהם. עיצוב האריזה התבסס על התכנון והעיצוב של האריזה המקורית ומכיל את אותם חלקים רק שהם משודרגים ומעוצבים אחרת.
מיתוג מחדש לחברת סי סקיור העוסקת בסייבר עולמי


מיתגנו מחדש את חברת הסייבר SEE SECURE. העיצוב מתאים לפעילות של החברה כאשר נשארנו צמודים לצבעוניות הקודמת. עיצוב הלוגו החדש מבטא את שם החברה ואת פעילותה. החברה עוסקת בהגנה והתקפה בתחום הסייבר והסריקות של האתרים העולמיים מיוצגים על ידי המספרים אחד ואפס המבטאים את התחום הזה.

עיצוב הלוגו היה מאתגר בגלל תחום זה שהוא כרגע התחום המוביל.