עבודות אחרונותמיתוג חדש ועיצוב לוגו וניירת משרדית למשרד הנח"ש צעיר


מיתוג ועיצוב לוגו וניירת משרדית לרגל פתיחת המשרד החדש של שני סיני, חשבת שכר בכירה שלצורך פתיחת הפירמה החליטה למתג מתוך ידיעת חשיבות המיתוג בעולם השיווק של היום. חברנו לעצב את הלוגו עם אלמנטים גרפיים שנבחרו מעולם החשבונאות. הצבעוניות הינה צורך מתבקש לנושא שלא תמיד משמח.
עיצוב ובניית אתר אינטרנט טכנולוגי ותדמיתי לחברת נצר טכנולוגיות


עיצוב אתר אינטרנט והקמתו של האתר לחברת נצר חשמל. האתר הינו אתר תדמיתי המכיל גם חלק נכבד לתחום השיווקי והטכני תוך הצגת כל הנציגויות שהחברה מתחזקת עם קישורים לפרקים טכניים ואפשרות להורדת חומרים טכניים ישירות מהאתר.

החברה עוסקת בתחומי מסחר, פרוייקטים בתחומי התעשייה הכבדה, בתחומי החשמל ובאספקת מוצרי מדף המיובאים ממקומות שונים בעולם.
עיצוב פרוספקט חדש לפעילות של אינטר מערכות מקבוצת אינטר תעשיות


עיצוב ברושור (פרוספקט) חדש לפעילות החדשה של קבוצת אינטר תעשיות העוסקת בניהול מערכות לבניינים ומוסדות. עיצוב הפרוספקט הוא חלק מהתהליך של הקבוצה שהחלה להתחדש בקווים חדשים למותג שלהם שלא טופל זמן רב ובימים אלה חלה הבנה לצרכים בתחומים אלה של שיווק, מיתוג, עיצוב גרפי ועוד.
מיתוג ועיצוב חדש לחברה לקליית קפה ערבי איכותי


מיתגנו חברה לקליית קפה ערבי איכותי הנמכר בארץ לבתי קפה, מסעדות, מלונות ועכשיו נפתחו סניפים במספר ערים בארץ. התחלנו בעיצוב הלוגו ברוח התקופה. עיצוב הלוגו וקביעת הצבעוניות של המותג תלווה אותנו עכשיו בפיתוח הכלים השיווקיים הנוספים שעליהם אנחנו שוקדים ביום.
מיתוג ועיצוב חדש לאל-מור אנרגיות מתחדשות


עיצבנו לוגו חדש לפעילות החדשה של אל-מור אנרגיות מתחדשות המצטרפת למספר חברות בקבוצה אותם מתגנו לאורך שנים ושמרנו על קו אחיד ומשפחתי. כיף לעבוד עם חברה שכזו.
מיתוג ועיצוב מחדש לחברת נצר הנדסת חשמל


מיתוג מחדש לחברת נצר הנדסת חשמל, חברה בת של קבוצת שניידר. החברה החליטה לצאת למיתוג מחדש בעקבות התרחבות וכניסה לתחומים רבים המצריכים מהלכי שיווק מודרניים ועכשוויים. המהלך החל עם עיצוב הלוגו והניירת השיווקית והתחלת בניית אתר החברה.
מיתוג ועיצוב מותג חדש לסוכנות ביטוח פנסיוני צעירה ודינמית


עיצבנו ומיתגנו משרד צעיר וחדש העוסק בביטוח פנסיוני. תחום זה הינו תחום רווי והמלחמה על כל לקוח מתחילה בפגישה הראשונה של הלקוח עם החומרים השיווקים של המשרד. יצרנו את הלוגו מתוך השם שנבחר ויצרנו אלמנט גרפי המראה מפגש בין שניים ואת האות "אס" הלועזית של תחילת השם.

בעלי המשרד הינו צעיר ובראשית דרכו אבל בנינו לו מותג המעביר תחושה של אחריות, בטחון ורצינות.
מיתוג מחדש לאגרונום אהרון ברגר, המתמחה בגינון מוסדי ועירוני


עיצבנו לוגו המעביר את התחושה לעיסוק של הלקוח. הגוונים הירוקים והשחורים מתאימים לניראות של העסק. עיצוב מצגת מכירות ועיצוב ערכת שיווק הכוללת ניירת משרדית. אהרון ברגר האגרונום מודע לצורך של כלים שיווקיים לצורך יצירת קשרים עם הלקוחות ולכן הקפיד בדרישה שלו להיות ממותג ברמה גבוהה.
עיצוב ועריכה גרפית להגשת מכרז לקו האדום בתל אביב


עיצוב להגשת הצעה למגה מכרז עבור מערכות התפעול של הקו האדום של הרכבת הקלה של תל אביב. המכרז מוגש כשהוא מעוצב ומוגש ברמה גבוהה המזכה את המגישים בנקודות ציון במכרז ולכן חשיבות הניראות הינה גדולה. עיצבנו את לוגו הקבוצה, הקלסרים המוגשים לפי סדר מוגדר על ידי המזמין, חוצצים, גריד המסמך המוביל לאורך כל מאות ואלפי העמודים המוגשים במכרזים אלה והכנסת כל התוכן בהתאמה לגריד שהוגדר מראש. עבודה מאוד אינטנסיבית, גדולה ומרתקת.
מיתוג מחדש לקבוצת בן בטחון, חברת האבטחה בין הגדולות במשק הישראלי


מיתגנו מחדש את קבוצת בן בטחון הוותיקה. החברה עוסקת בשרותי אבטחה ובטחון למוסדות, עירייות, חברות היי טק, מפעלי תעשייה ובתים פרטיים. התהליך החל כאשר שכנענו את הבעלים לבטל את כל מה שהיה ולבנות מותג חדש שלא קשור לקיים. מהלך קשה מנטלי ורגשי. לאחר למידת החברה הבנו שצריך לייצר אייקון מוביל שיהיה מוביל בכל אלמנט של החברה. החברה מופיעה על בגדי העובדים, על שילוט בכל מתקן ואתר, בפירסומים ועוד. המהלך היה אינטנסיבי ויצא לדרך.