עיצוב אריזותעיצוב אריזה למוצר – עושה את ההבדל

כחלק מעבודות עיצוב, פרסום ומיתוג, מספק הסטודיו לעיצוב גרפי "משה לייסט עיצובים" שירותי עיצוב אריזה למוצר. אנו מעצבים אריזות המשקפות את מהות המוצר ואופי העסק, שהינן איכותיות ונוחות לשימוש וגם בעלות חזות אסטטית מרהיבה ביופייה. מאחורינו ניסיון עשיר בתחום עיצוב אריזות עבור מוצרים ולקוחות מכל ענפי המשק, לרבות תעשיית המזון, קוסמטיקה, רפואה, תכשיטים, חקלאות וניקיון.

מוצרי גליל ג'נטיק אנליסיס

מוצרי גליל ג'נטיק אנליסיס

עיצוב נכון של אריזות

האריזה נועדה למשוך את תשומת ליבו של הלקוח ולמתג את המוצר בעיניו, ולגרום לו להעדיף אותו על פני מוצרים דומים. למעשה, אריזת המוצר פועלת באופן דומה ללוגו חברה שאנו מעצבים, והיא מהווה תעודת זהות המייצרת רושם ראשוני חשוב. כפועל יוצא מכך, כאשר אנו מעצבים אריזות למוצרים מטרתנו הינה להגיע לכדי עיצוב ייחודי, אטרקטיבי ובולט על פני מתחרים, המייצג את התדמית והקונספט של החברה והמוצר, לרבות ייעודו ועלותו. כך לדוגמא, אופן עיצוב אריזה לשעון יוקרה יהיה שונה מגישת העיצוב והחומרים לעומת שעון שממותג כמוצר עממי, יעיל וזול.

 

גם שקיות נשיאה נדרשות לעיצוב

תחת הכותרת עיצוב אריזות אנו מתייחסים גם לעיצובן של אריזות נשיאה, עימן יוצא הלקוח מבית העסק. אריזות אלו הינן בעלות חשיבות רבה למיתוג העסק בהיותן מייצגות את איכותו, רצינותו ויחסו ללקוחותיו. לכן, יש לעצב שקיות יפות, עמידות ונוחות לנשיאה, ולהעדיפן על פני שקיות ניילון תעשייתיות וזולות. מעבר לכך, שקיות אלו שאותן נושא הלקוח מחוץ לשערי בית העסק אל המרחב הציבור,י מהוות הזדמנות מעולה לפרסום ומיתוג החברה ומוצריה.

שקיות פרוייקטים לאפריקה ישראל

שקיות פרוייקטים לאפריקה ישראל

 

תכנון מקצועי ומקיף של אריזת מוצר

עברונו עיצוב אריזה למוצר הינה הליך מקצועי ומעמיק, הלוקח בחשבון קשת רחבה של נתונים והיבטים לרבות תדמית העסק, סוג המוצר, קהל היעד שעבורו הוא מיועד ואסטרטגיית שיווקו. כך לדוגמא, ישנו הבדל מהותי בין מוצר הנמכר על דלפק, מדפים, באתר אינטרנט, בתפזורת או בשילוב עם מוצר נוסף. כמו כן, נלקחים בחשבון חומרי גלם לאריזה, המבנה שלה, עמידותה ויכולתה להגן על המוצר על גבי המדף ולאחר רכישתו. למשל, בעת תכנון אריזה יש לבחון באם מדובר במוצר שביר, נוזלי או מוצק, רגיש לקור או לחום. בנוסף, נבחן את עמידות האריזה בהתאם לתקנים הנדרשים בחוק, אופן פתיחה ואחיזתה, חזות האריזה, צבעיה, כיתוביה, וכמובן עלות הפקתה והשפעתה על מחיר המוצר לצרכן.

מוצרי דש 2

מוצרי דש 2

 

להזמנת אריזה מעוצבת ומידע נוסף

להזמנת אריזה ייחודית, יפה ואפקטיבית, ולקבלת מידע נוסף בנושא, צרו קשר עוד היום עם סטודיו עיצוב גרפי "משה לייסט עיצובים" בטלפון שמספרו 052-8870718.