עיצוב אתר אינטרנט 

עיצוב אתר אינטרנט מתקדם ואפקטיבי

על מנת להצליח לפרסם, לשווק ולמכור מוצרים יש צורך בעיצוב אתר אינטרנט מתקדם ומקצועי, אשר ימתג את העסק ממתחריו וימשוך את קהל היעד הרלוונט. לנו בסטודיו עיצוב גרפי משה לייסט עיצובים יש ידע וניסיון רב בעיצוב אתרי אינטרנט עבור קשת רחבה של לקוחות, צרכים ומטרות. בין היתר, אנו מתמחים בעיצוב אתרי תדמית, מכירות, דפי נחיתה, עיצוב אתרים לפייסבוק ורשתות חברתיות נוספות. את האתרים עיצבנו עבור לקוחות מגוונים לרבות חברות מענפי החשמל והאלקטרוניקה, מזון ומסעדנות, נדל"ן, פיננסים, פרסום, תקשורת, רכב, תיירות, חקלאות, רפואה ופסיכולוגיה, תרבות פנאי, אנרגיה, היי-טק וסאטרט-אפ.

אתר אפי יורופ 1

אתר אינטרנט מעוצב ופרקטי

עיצוב אתר אינטרנט נחלק למספר מרכיבים עיקריים, הכוללים את עיצוב הגרפי של האתר והיותו אטרקטיבי, מקורי ומתאים למאפייני העסק וקהל היעד שלו. בנוסף, אנו גם מתייחסים לתכנון ועיצוב של ממשק המשתמש מבחינת היות האתר בעל קו גרפי אחיד, עם כפתורי הפעלה ברורים, וכמובן פשוט ונוח לניווט. יתרה מכך, אנו דואגים לתכנן אתרים המותאמים למכשירי סלולר ולמנוע החיפוש של גוגל מבחינת הפלטפורמות שבהם אנו משתמשים, מילות מפתח וכלי קידום אורגאני נוספים. ומעל לכל, עבורנו עיצוב האתר נועד לספק חוויית משתמש אופטימאלית העונה לצרכי, רצונות ומאווי הגולשים.

אתר אילנה ליליהנטל

תכנון ועיצוב אתר אינטרנט

תכנון ועיצוב של אתרי אינטרנט מבוססים על הליך מקצועי ומעמיק, המורכב ממספר שלבים ומקשת רחבה של פרטים. על העיקריים שבהם נמנים:

  • קונספט – הגדרת מטרת האתר, צרכיו ומאפייניו, כך שיתרמו למיתוג העסק וקידומו. ההגדרות יקבעו בין היתר את סגנון עיצוב האתר, האווירה שהוא משרה והמסרים שהוא מעביר.
  • איסוף והפקת חומרים – כדוגמת תכנים, תמונות, צילומים, קישורים, איורים, שרטוטים וסרטוני וידאו.
  • תכנון מבנה באתר – לוקח בחשבון נוחות גלישה ביחד עם מאפיינים עיצוביים וגרפיים, וכולל את עימוד האתר באופן כללי ובאופן ספציפי עבור כל דף.
  • עיצוב האתר מבחינה גרפית – שימוש בקשת רחבה של תוכנות רלוונטיות תוך התייחסות לצבעוניות, פונטים, אנימציה, אפקטים ומרכיבים נוספים.
  • סיום ההליך – קבלת אתר מוגמר ובדיקת איכות תפקודו און ליין.

אתר חינאווי 1

להזמנת שירותי עיצוב אתרים ופרטים נוספים

המעוניינים בשירותי עיצוב מקצועיים ומתקדמים לאתרים, ובקבלת מידע נוסף בנושא, מוזמנים להתקשר אלינו בסטודיו משה לייסט עיצובים בטלפון שמספרו 052-8870718.