עיצוב ובניית אתרי אינטרנטהעולם השיווקי הולך בצעדי ענק לקראת הפיכתו לדיגיטלי. מיתוג לחברות היום מתחיל בבניית ערכה שיווקית הכוללת לוגו, שם חברה, סלוגן, נייר משרדית ואתר אינטרנט. האינטרנט היום מתקדם ומתעדכן בקצב מהיר וחשוב להיות תמיד מעודכן.

עיצוב אתרי אינטרנט מושפע מהצרכים הטכנולוגיים והדרישות הטכנולוגיות. אתרי האינטרנט של היום חייבים לעמוד בסטנדרטים מוקפדים של שימוש בכל סוגי המסכים לרבות הסמרטפונים התופסים מקום נכבד. עיצוב ובניית אתרי אינטרנט הופך להיות נתח מרכזי בעיסוק השיווקי ולכן אנו שומרים על איכות ומקפידים על העידכונים החלים באופן תדיר.


 

עיצוב והקמת אתר אינטרנט למכון לצמיגים בבאר שבע, מחלקה ראשונה.

עיצבנו ובנינו אתר הזמנות וחנות מכירה עם הפעלה של מועדון לקוחות השומר על קשרי לקוחות באופן הדוק. החנות מכילה שלל צמיגים מכל הסוגים הקיימים בשוק וכן חנות לאביזרי רכב. הרכישה יכולה להיות כרוכה גם בסליקה והאספקה יכולה להישלח לבית הלקוח. אתר אינטרנט חנות ויראלית הינו הכלי החשוב ביותר בימים אלה לקידום מכירות. כל העולם הולך לכיוון של מכירות אינטרנטיות ואם משלבים בזה גם שירות לקוחות אז יש לנו שילוב מנצח.

צפה באתר


עיצוב והקמת אתר אינטרנט לסטודיו לקורסים וחוגים בתחום המוזאיקה בברוקלין, ניו יורק ארה"ב

עיצבנו ובנינו אתר תדמיתי ומכירתי לסטודיו למוזאיקה בברוקלין, ניו יורק בארה"ב. הסטודיו עורך חוגים, קורסים ואירועים חברתיים סביב הנושא המרכזי – המוזאיקה. כמוכן האתר משמש כמוקד לרישום לקוחות חדשים וקיימים וחנות למכירת פריטי מוזאיקה שהוכנו על ידי מנהלת הסטודיו וכן התלמידים. בעיצוב ובניית האתר שמנו דגש על החומר, הצבעוניות והמוצרים המיוחדים. מדליק.

צפה באתר


עיצוב והקמת אתר אינטרנט לחברת פט-נט פרו העוסקת ברישום פטנטים

עיצבנו ובנינו אתר תדמיתי לחברת פט-נט פרו העוסקת ברישום פטנטים והגנה על ברנדים ומותגים. אתר האינטרנט נבנה תוך כדי התפתחות החברה וכל הזמן נוצרים דברים מפתיעים. אתר האינטרנט מעוצב על בסיס השפה הגרפית שהתחלנו בעיצוב הלוגו והניירת המשרדית. החברה פועלת בסביבה של חברות גדולות היוצאות לחו"ל ולכן הקפדנו לשמור על קווים אלגנטים המשדרים איכות ואמינות

צפה באתר


עיצוב והקמת אתר אינטרנט לחברת הסייבר הישראלית סי סקיור

עיצבנו ובנינו אתר תדמיתי לחברת הסייבר הישראלית סי סקיור הפועלת בכל העולם ומשרתת חברות גדולות בכל התחומים. האתר עוצב בצורה מנימליסטית כדי להיות שונה וייחודי לשאר השוק. עיצוב ובניית האתר בתחום הזה הוא חשוב לנו מכיוון שהאתר מצוי בנקודות המרכזיות בעולם האינטרנטי.

צפה באתר


עיצוב והקמת אתר אינטרנט חנות למשק חקלאי אורגני "משק פרנק"

עיצבנו ובנינו אתר חנות אינטרנטית מורכבת למשק חקלאי אורגני המשווק את תוצרתו דרך האתר. הלקוחות מבצעים את ההזמנה באתר, משלמים וקובעים מועד למשלוח. המשק מקבל את ההזמנות, מלקט את התוצרת מהשדות, אורז, מייצר תעודות משלוח וחשבוניות ומוציא את המשלוח ללקוחות. הלקוחות יכולים להיות מנויים ואז הפעילות הופכת למחזורית ומקלה על המזמין.

צפיה באתר

 


עיצוב והקמת אתר אינטרנט לחברת סייבר  "סייברס"

עיצבנו ובנינו אתר אינטרנט לחברת "סייברס" העוסקת בעולם הסייבר. האתר עוצב בהתבסס על עיצוב הלוגו והשם בשונה מכל העיצוב בתחום זה ועוצב בצבעוניות שמחה ופורחת עם מסרים המחזקים את הלוגו ושם החברה.

צפיה באתר

 


עיצוב והקמת אתר אינטרנט לחברת הסחר הטכנולוגית "לירנקו"

עיצבנו ובנינו אתר אינטרנט לחברת הסחר הטכנולוגית "לירנקו" העוסקת בייצוג חברות עולמיות העוסקות בייצור מכונות ומוצרים לייצור בתחום התעשייתי, רפואי, ביו רפואי, קוסמטי ועוד. האתר עוצב בקווים המתאימים לעיסוק הטכנולוגי של החברה. חלק מהפעילות של החברה היא לשווק את עצמם באינטרנט וכאן השימוש באתר העוזר לחברה להגיע ללקוחות דרך ניוזלטרים ודפי נחיתה קבועים

צפיה באתר

 


עיצוב והקמת אתר אינטרנט לחברת אי פי יו תעשיות

עיצבנו ובנינו אתר אינטרנט לחברת אי פי יו תעשיות העוסקת בתכנון וייצור מוצרי פלסטיק ביציקות מיוחדות לתחומי הרפואה, התעופה, הבטחון, המזון ועוד תחום רבים. האתר מציג את שלל המוצרים ומחלקות החברה בניראות ברורה ובהירה היוצרת את הרושם של האיכויות הגבוהות בהם החברה מייצרת.

צפיה באתר

 


עיצוב והקמת אתר אינטרנט לחברת אושיין דאטה

עיצבנו ובנינו אתר אינטרנט לחברת אושיין דאטה העוסקת בפיתוח ומכירת מוצרי תוכנה בתחום האוטומציה התעשייתית. החברה פרוסה על פני שלוש יבשות ונותנת שירות ותמיכה ללקוחות רבים בעולם. האתר פותח בסביבת המולטי סייט ויהיה מופנה למספר שפות רב לשירות הלקוחות.

צפיה באתר

 


עיצוב והקמת אתר אינטרנט לחברת שקלא וטריא

עיצבנו ובנינו אתר אינטרנט לחברת שקלא וטריא המתמחה בקורסים בתחום ניהול משא ומתן. בראש החברה עומד עו"ד מיכאל צור, מומחה בינלאומי בתחום המשא ומתן שכתב ספרים רבים בתחום זה. הקורסים שלו מוכרים על ידי מוסדות אקדמאיים בעולם ונחשבים לחלק מתארים הנלמדים בהם. תחום זה הביא אותנו להבנה שהוא מתאים לכל האנשים בכל הגילאים, דתות, לאומים וצבעים.

צפיה באתר

 


עיצוב והקמת אתר אינטרנט לאפריקה ישראל פרוייקט קוטרוצ'ני ברומניה

עיצבנו ובנינו אתר אינטרנט לחברת אפריקה ישראל נכסים המשווקת את פרוייקט מגדלי המשרדים החדשים מעל קניון קוטרוצ'ני בבוקרסט ברומניה. האתר הינו אתר שיווקי ותדמיתי ומציג את מכלול האפשרויות לרוכשים פוטנציאלים המעוניינים להיכנס לפרוייקט זה.

צפיה באתר

 


עיצוב והקמת אתר אינטרנט חנות לרשת חנויות הבשר של חינאווי בוצ'ר שופ

עיצבנו ובנינו אתר אינטרנט לרשת הבשר והשתיה "חינאווי בוצ'ר שופ". האתר מכיל אלפי פריטים של בשר, שתיה, מעדניה, כלי מטבח ושירות קייטרינג. החנות מפעילה גם מועדון לקוחות הזוכה להנחות ומבצעים המגיעים עליהם דרך המיילים.

צפיה באתר

 


עיצוב והקמת אתר אינטרנט לחברת דוד מהנדסים

עיצבנו ובנינו אתר אינטרנט לחברת דוד מהנדסים, החברה המובילה בישראל בתחום הנדסת הבניין. החברה הקימה פרוייקטים רבים בארץ ובעולם בכל התחומים והאתר הינו פרוטפוליו המכיל את רוב העבודות שהחברה עשתה.

צפיה באתר

 

 


עיצוב והקמת אתר אינטרנט למרפאת ד"ר קרמר – פלסטיקאי מומחה

עיצבנו ובנינו אתר אינטרנט למרפאה של ד"ר קרמר העוסק בכירורגיה פלאסטית ומומחה עולמי בתחום הזרקת הבוטוקס. האתר משקף את כל תחומי העיסוק של ד"ר קרמר תוך הסברים והדגמות.

צפיה באתר

 


עיצוב והקמת אתר אינטרנט לאלקטרה מעליות

עיצבנו ובנינו אתר אינטרנט לאלקטרה מעליות, לפעילות של המעליות לבניינים קיימים. פעילות חדשה יחסית באלקטרה וצוברת תאוצה כתוצאה מכניסת הפרוייקטים של תמ"א במרכזי הערים.

צפיה באתר

 


עיצוב והקמת אתר אינטרנט חנות לחברת רם-טייר צמיגים

עיצבנו ובנינו אתר אינטרנט חנות לחברת רם טייר העוסקת בחידוש וייצור צמיגים, משומשים ותיקון פנצ'רים בפנצ'ריה בבאר שבע. האתר מראה את המפעל וכח הייצור שלו כדי לייצור קשרים עם חברות בארץ ובעולם. הקמנו חנות למכירת אלפי צמיגים מכל הסוגים.

צפיה באתר

 


עיצוב והקמת אתר אינטרנט למרפאה של ד"ר דויטש

עיצבנו ובנינו אתר אינטרנט למרפאה של ד"ר דויטש, מומחה לאף, אוזן וגרון ומומחה לניתוחי סינוסים. הרפואה עוברת למרפאות פרטיות ונדרשות לפנות לקהל הרחב בכל דרכי השיווק כולל אינטרנט.

צפיה באתר

 


עיצוב והקמת אתר אינטרנט לאמנית אילנה ליליהנטל

עיצבנו ובנינו אתר אינטרנט לאמנית התלת מימד והיוצרת אילנה ליליהנטל העוסקת באומנות יוצרת בפלורידה, ארה"ב. האתר מכיל עבודות רבות הממחישות את כשרונה ויכולותיה הרבות.

צפיה באתר

 


עיצוב והקמת אתר אינטרנט לקליניקה לטיפול פסיכולוגיה בשיטות שונות

עיצבנו ובנינו אתר אינטרנט לקליניקה לטיפול פסיכולוגי ברשות שלוש פסיכולוגיות מהשורה הראשונה כאשר כל אחת עוסקת בתחומה. האתר מכנס את מירב השיטות ומזמין את המבקרים ללמוד את הצרכים שלהם לפני ההגעה לטיפול.

צפיה באתר

 


עיצוב והקמת אתר אינטרנט לצלם אלעד קורן

עיצבנו ובנינו אתר אינטרנט לצלם אלעד קורן, המצלם טבע בכך העולם. האתר משמש את הצלם גפרוטפוליו לעבודותיו וכן קשר עם לקוחות הרוכשים את צילומיו.

צפיה באתר

 


עיצוב והקמת אתר אינטרנט ליזמות להקמת ומכירת פארקים לוגיסטיים

עיצבנו ובנינו אתר אינטרנט ליזמות חדשנית העוסקת בהקמת פארקים לוגיסטיים באיזורים נדרשים ומכירתם ללקוחות פוטנציאלים שזה חידוש. האתר מקדם מכירות מס 1 במהלכים השיווקיים של היזמות וקיימים עוד חמישה פרוייקטים שיבואו בהמשך.

צפיה באתר