עיצוב ומיתוגשירותי עיצוב ומיתוג מתקדמים

אצלנו בסטודיו לעיצוב גרפי "משה לייסט עיצובים", עיצוב ומיתוג הם שני תחומים השזורים זה בזה ומלווים כל עבודה, קמפיין או פרויקט. מדובר בתחומים שבעשור השני של שנות האלפיים הפכו לבלתי נפרדים וחיוניים עבור כל הליך שיווק, קידום ופרסום עסקים. שירותים אלו, מהם נהנים לקוחותינו, יבטיחו את הבלטתם בשוק בו הם פועלים, בידולם ממתחרים, והצגתם באופן חיובי אשר יניע את קהל היעד לכדי פעולה.

alon-campain-2

 

חשיבות המיתוג בהליכי עיצוב

מיתוג נועד לספק לחברה ולעסק זהות ותדמית אינדיבידואלית, קלה לזיהוי, והמעבירה מסרים, רגשות, תחושות וחוויות שמתאימים לקהל היעד. כפועל יוצא מכך, כל פעולה עיצובית שאנו מבצעים בסטודיו נשענת על מאפייני המיתוג של העסק, בין אם מדובר בעיצוב לוגו, אריזת מוצר, פרוספקט, אתר אינטרנט או קטלוג. גישה זו מבטיחה שפה משותפת וקו אחיד וזורם בין כל האלמנטים השונים שאנו מעצבים עבור לקוחותינו, כגון בכרטיסי ביקור, דף נחיתה, באנר, שלט חוצות או הקמת תערוכה. הקו האחיד יבטיח את זיהוי המוצר או החברה באמצעי פרסום ושיווק שונים, בין היתר על ידי לוגו וסלוגן מוכרים, פונטים זהים, צבעוניות אחידה ודימויים ומסרים דומים.

campain-alon-2

ידע מקיף ומקצועי בעולם השיווק והפרסום

השילוב שאנו מיישמים בין עיצוב ומיתוג בא לידי ביטוי לא רק בכלים עכשוויים וביכולות גרפיות מתקדמות, אלא מבוסס גם על ניסיון וידע רב בתחומי השיווק והפרסום. איכויות אלו מאפשרות לנו לנתח ולחקור שווקים, לאפיין עסקים ומוצרים, לתכנן אסטרטגיות שיווק, או לפעול בהתאם לאסטרטגיות קיימות. כמו כן, יש לנו את כל ההבנה והכישורים הנדרשים על מנת לפרוץ לשווקים חדשים, להבין את צרכי קהל היעד ולתרגם את כל הנתונים הללו ונוספים לכדי מוצרים וקמפיינים פרסומיים מעוצבים ואפקטיביים.

alon-campain-4

מיתוג גרפי כחלק מתפיסת מיתוג

הידע וההבנה הרבה שלנו במיתוג עסקים מאפשרים לנו ליצור מיתוג גרפי ממוקד ואיכותי, המעביר באופן חזותי את כל מסרי המיתוג של העסק. בין היתר, המיתוג הגרפי בא לידי ביטוי בעיצוב הלוגו, בניית צבעוניות, בחירת פונטים, איורים ורישומים, עיצוב חוויית משתמש באתר אינטרנט, ובכל מרכיב עיצובי אחר בו אנו מטפלים. כל זאת, תוך מתן תשומת לב מלאה לכל פרט בהליך העיצוב והמיתוג, והבאתו לכדי מוצר מוגמר, מדויק מלוטש.

 

הזמנת שירותים ומידע נוסף

להזמנת שירותי עיצוב ומיתוג מקצועיים התקשרו עוד היום לסטודיו "משה לייסט עיצובים" בטלפון שמספרו 052-8870718, ואנו נשמח לעמוד לרשותכם.