עיצוב פוסטריםעיצוב פוסטרים פרסומיים

סטודיו עיצוב גרפי "משה לייסט עיצובים" מתמחה בעיצובם של מוצרי דפוס רבים, לרבות קטלוגים, פרוספקטים, אריזות, אוגדני כנס, כרטיסי ביקור ושקיות נשיאה. בנוסף לכך, אנו מתמחים בעיצוב פוסטרים פרסומיים עבור קשת רחבה של צרכים ומטרות, החל מפרסום פנימי בעסק, דרך אירועים ותערוכות ועד לשלטי חוצות.

posters

ייחודו של עיצוב פוסטר

מבחינתנו, עיצוב פוסטר שונה במהותו מעיצוב מוצרי פרסום אחרים כמו קטלוג או פרוספקט. הבדל זה טמון בצורך לעצב מוצר הנדרש להיראות מרחוק באופן ברור ומובן, למשוך את מבטם של עוברים ושבים, ולהעביר את מסריו באופן מיידי. את היעדים הללו אנו משיגים באמצעים שונים ומגוונים, לרבות טקסט קליט, תמציתי ומודגש עם פונט ברור, וכן על ידי צילום או דימוי מרכזי גדול ואיכותי וצבעוניות בולטת.

electra-campain-9

הצורך בעיצוב פוסטרים

שירותי עיצוב פוסטרים שאנו מספקים מיועדים עבור קשת רחבה של לקוחות, צרכים ומטרות. כך למשל, הפוסטרים יכולים לשמש לצרכי פרסום ושילוט בעסק עצמו, עבור לוחות מודעות, שלטי חוצות, כנסים, ירידים ותערוכות, ימי עיון, מופעים, מסיבות ואירועי חברה. בנוסף, גם מטרתה של הפקת הפוסטרים יכולה להשתנות. לדוגמא, ההפקה עשויה להיות לצורך פרסום ושיווק מוצר ושירות חדש, ככלי אינפורמטיבי, למיתוג וקידום תדמית העסק כחלק מקמפיין שיווק גדול, או עבור פרסום מבצעים מיוחדים.

הליך עיצוב פוסטר

עיצוב פוסטרים הוא הליך מקצועי המשתנה בהתאם למאפייניה וצרכיה השונים של כל הזמנה. ההליך יתחיל בהגדרת מטרת הפוסטר, מקום הצבתו, גודלו וקהל היעד שעבורו הוא מיועד. יש לציין כי גודלו ומיקומו של הפוסטר יקבעו גם את סוג חומר הגלם שעליו הוא יודפס, בין אם הדפסה על נייר, חומר פלסטי, הדפסת מדבקה או הדפסה ייחודית על גבי בדי קנבס או חומרים אחרים. בהמשך, על פי כל הנתונים שהוגדרו ומאפייני המיתוג של העסק, תיקבע גישת העיצוב מבחינת קומפוזיציה, תכנים, דימויים, צבעוניותו ומסריו של הפוסטר. כל זאת ועוד, עד הגעה לפוסטר מודפס איכותי, מוצלח ואפקטיבי במיוחד.

 

להזמנת שירותי עיצוב פוסטרים

באמתחתנו מצויים כל הידע, הניסיון והכלים על מנת להפיק ולעצב עבורכם פוסטר מקורי, אפקטיבי ומרהיב ביופיו. להזמנת פוסטר מעוצב ולקבלת מידע נוסף בנושא, צרו קשר עם סטודיו "משה לייסט עיצובים" בטלפון 052-8870718.