עיצוב פרוספקטעיצוב פרוספקטים בסטנדרטים הגבוהים ביותר

כחלק משירותי עיצוב מוצרי דפוס, אנו מתמחים גם בהפקת ועיצוב פרוספקטים עבור לקוחות מגוונים וצרכים שונים. את הפרוספקטים אנו מעצבים ומפיקים בסטנדרטים הגבוהים ביותר, והם יכולים להכיל מידע אודות בית העסק בכללותו או אודות מוצר ושירות ספציפי. לאורך השנים נהנו משירותינו בתחום זה לקוחות מענפי התעשייה, מסחר, נדל"ן ובריאות, כולל שיטות שיווק והפצה שונות לרבות הצבה על סטנד, חלוקה בתערוכות וכנסים, להצגה בפגישה עסקית או כל צורך אחר.

liranco-campain-4

הפקת ועיצוב פרוספקט

עיצוב פרוספקטים והפקתם הוא הליך מקצועי המבוצע בהתאם לצרכי הלקוח, מיתוגו ומאפייני השוק וקהל היעד. את הפרוספקטים אנו מעצבים באופן מקורי ורענן, לרוב משני צידיהם על גבי נייר משובח ועבה שיכול להיות דף A4 ישר, או דף מקופל בגודל A3. כמו כן, כחלק מהפקת הפרוספקטים אנו גם מעצבים עבורם פולדרים תואמים.

ipu-1

הליך ההפקה

על מנת לספק לכם פרוספקטים בסטנדרטים הגבוהים ביותר, כל הזמנה שאנו מקבלים עוברת הליך יסודי הכולל את הפרטים הבאים:

  • הגדרת מטרת הפרוספקט – בין אם למטרות תדמית, שיווק ומכירה, הנעה לפעולה, הצגת מוצר או שירות חדש, או כל צורך אחר. כמו כן, מוגדרים שיטת הפצת הפרוספקט, כמות הפרוספקטים הנדרשת, תקציב ולוחות זמנים.
  • חקר שוק – כולל מאפייני קהל יעד ובחינת פרוספקטים של מתחרים בענף.
  • עיצוב הפרוספקט – בהתאם לייעודו, מאפייני מיתוג החברה ודרכי שיווקו והפצתו, תוך שמירה על קו ייחודי ואחיד, נקי וזורם. העיצוב יכלול את הלוגו ופרטי החברה, כותרות אטרקטיביות ומודגשות, גרפיקה ייחודית ומעניינת, פונטים, צבעוניות, תמונות, איורים ודימויים רלוונטיים ואיכותיים, וכן תכנים רהוטים בעלי מסר ברור המחולקים לפסקאות וקוביות מידע.
  • חומרי הדפסה – על פי מאפייני הפרויקט ייבחר סוג הנייר המתאים, עוביו, מידותיו והיותו מבריק או מט.
  • מוצר סופי- הפקת פרוספקט מודפס איכותי וברור, העונה באופן מלא על צרכי הלקוח ולשביעות רצונו המלאה.

 

להזמנת עיצוב פרוספקטים

להזמנת שירותי עיצוב פרוספקטים ולקבלת מידע נוסף, התקשרו אל סטודיו "משה לייסט עיצובים" בטלפון שמספרו 052-8870718. נשמח לעמוד לרשותכם ולהעניק לכם שירות יעיל, מקצועי ומהיר.