עיצוב קטלוגעיצוב והפקת קטלוג מנצח

סטודיו לעיצוב גרפי "משה לייסט עיצובים" מחזיק בניסיון עשיר ורב שנים בעיצובם של מוצרי דפוס, כולל תכנון, עיצוב והפקת קטלוגים. מאחורינו שורה ארוכה של לקוחות מרוצים מתחומים מגוונים במשק, שעבורם עיצבנו קטלוגים מסוגים שונים לרבות קטלוגים תדמיתיים, מקדמי מכירות, שיווקיים וטכניים. זאת בין היתר, עבור חברות מעליות, יהלומים, מוצרי דפוס, הסקה, חברות חקלאיות, ומתחומי הרפואה, נדל"ן, אלקטרוניקה והיי-טק.

קטלוג אפריקה ישראל נכסים 1

 

הפקת קטלוגים איכותית

כל סוג של קטלוג ובכל תחום מייצג למעשה את העסק ומהווה את כרטיס הביקור שלו. כלומר, הוא משפיע על תדמיתו ועל יכולת השיווק, ומשקף את מידת רצינותו, מקצועיותן ואמינותו. לכן, אנו מתייחסים אל עיצוב קטלוגים כהפקה חשובה ואיכותית ברמת גימור גבוהה ביותר, אשר המידע מוצג בה באופן ברור, מדויק, אסטטי ואטרקטיבי. זהו קטלוג שתכנונו ועיצובו תואמים לחלוטין את ייעודו, את תדמית העסק והמוצרים והשירותים שהוא מספק. במלים אחרות, יש לנו את כל הידע, הניסיון והכלים על מנת לספק לכם קטלוג מנצח.

קטלוג מגדל קונקורד

הליך מקצועי ואיכותי

אצלנו הפקת קטלוגים מערבת הליכים מקצועיים ואיכותיים השמים דגש על כל פרט קטן כגדול. אנו נעניק לכם עיצוב קטלוג מושקע, מקורי ועדכני, המשלב את רצונות הלקוח ביחד עם דרישות וצרכי השוק, ומבטיח מוצר בסטנדרטים הגבוהים ביותר. כל זאת, עם יחס אדיב וסובלני, זמינות גבוהה והתחייבות לעמידה בלוחות הזמנים.

קטלוג אפי יורופ 3

ליווי מקצועי ואישי

אנו בסטודיו "משה לייסט עיצובים" מלווים אתכם לכל אורך ההליכים של הפקת קטלוגים, מתוך רצון לקדם את לקוחותינו, לשפר את תדמיתם, לייעל את עבודתם, למתג ולבדל אותם בשוק בו הם פועלים. הליווי מתחיל כבר בשלבים הרעיוניים הראשוניים, ממשיך לאורך כל שלבי ביצוע ההפקה, ועד לסיומם עם קבלת קטלוג מוגמר העונה במדויק על הציפיות.

pict-1

מרכיבי הפקת קטלוג

עיצוב והפקת קטלוג מורכבים ממספר רב של שלבים, היבטים ופריטים, אשר העיקריים שהם הינם:

  • אפיון והגדרות הקטלוג – מבחינת ייעודו, תכניו, קהל היעד, דרכי שיווקו והפצתו, לוחות זמנים והגדרות תקציב.
  • איסוף חומרים רלוונטיים – לרבות לוגו, תכנים, צילומים מקצועיים, רישומים, איורים, שרטוטים ומחירונים.
  • תכנון ועיצוב קטלוג – בו מחברים את כל חומרי ונתוני הקטלוג לכדי מוצר מעוצב, מסודר ומאורגן.
  • מוצר סופי – מודפס, מדויק ואיכותי, בעל רזולוציה גבוהה וחדה וגימור מושלם ללא פשרות.

להזמנת קטלוגים ופרטים נוספים

המעוניינים בשירותי עיצוב והפקת קטלוגים ובקבלת מידע נוסף בנושא, מוזמנים להתקשר אל סטודיו "משה לייסט עיצובים" בטלפון 052-8870718.