חבילות מיתוג לעסקיםחבילת מיתוג לעסק הוא אחד מהמוצרים הנפוצים שמציע הסטודיו בשל נסיון רב שנים במיתוג מוצר וזהות תאגידית.
מעסקים קטנים של עצמאיים ועד חברות גדולות מגיעים אלינו לסטודיו לקבל ייעוץ על חבילת עיצוב ומיתוג של עסק מיום היווסדו, או מיתוג מחדש של תדמית חברה בעלת מוניטין שלילי.
לפניכם כמה דוגמאות לפרוייקטים שביצענו במהלך השנים.


 

africa-campain-1

חבילת עיצוב ומיתוג כולל לחלק מקבוצת אפריקה ישראל

ממתגים ומעצבים חומרים שיווקים לחברות באפריקה ישראל מזה 15 שנה. החברות משווקות פרוייקטים בארץ ובחו"ל ונעזרות בכלים שיווקים רבים. אנו מעצבים לוגואים לחברות ולפרוייקטים, קטלוגים, פולדרים ופרוספקטים, מודעות פרסום, שלטי חוצות, שלטי מכירה, אתרי אינטרנט ועוד.

צפיה בקמפיין


 

electra-campain-1

חבילת עיצוב ומיתוג כולל לחלק מקבוצת אלקטרה

מעצבים וממתגים חומרים שיווקיים לחברת אלקטרה מעליות. עיצבנו מאזנים שנתיים לקבוצת אלקטרה וכן מודעות פרסום וחומרים שיווקיים לחטיבות בתוך הקבוצה. עיצבנו חלק ממגה מכרזים למדינה אליהם אלקטרה ניגשה כמציע כדוגמאת מכרז ל"עיר הבהד"ים".

צפיה בקמפיין


 

campain-alon-1

חבילת מיתוג ועיצוב לחברת דור אלון נדל”ן

חברת דור אלון נדל"ן יצאה לדרך חדשה ונידרשה למתג את עצמה כחטיבה נפרדת לקבוצת דור אלון. הסביבה העיצובית הייתה מאתגרת מכיוון שהיא היתה צריכה להיות קרובה לחברה הקיימת אבל שונה. עיצוב הלוגו הוא הצעד הראשון למיתוג החברה. עיצוב הניירת הגיע לאחר בניית המותג. עיצוב לשילוט לפרוייקטים  הנבנים היו העד הבא.

צפיה בקמפיין


 

zaros-campain-2

חבילת עיצוב ומיתוג של מים מינרליים זארוס

מיתגנו ועיצבנו את קו מוצרי המים המינרלים המיובאים על ידי 123 משקאות מכרתים. המותג קבל זהות ישראלית בניחוח יווני.

צפיה בקמפיין


 

campain-david-1

מיתוג מחדש לחברת דוד מהנדסים

חברת דוד מהנדסים הינה חברת הנדסת בניין מהגדולות בארץ. החברה שותפה לפרוייקטים מובילים בארץ ובחו”ל. חשיבות המהלכים השיווקיים לא פסחו גם על תחום זה שנתפס כתחום “מרובע” ולכן יצאנו לדרך עם עיצוב לוגו חדש, ניירת משרדית, עיצוב גליונות העבודה, קטלוג תדמיתי, אתר אינטרנט ושילוט משרדי.

צפיה בקמפיין


 

elgo-campain

חבילת עיצוב אריזה וקטלוגים לחברת אלגו

חברת אלגו השקיה בע"מ הינה חברה העוסקת בשיווק וייצור מוצרים וציוד לגינה וגננים. ליין המוצרים של אקוגן הינו ליין מוצרים רחב של חומרי הדברה, אנו עיצבנו את כל האריזות של הליין החדש. הליין חולק לשני תחומים אחד הרגיל והשני האורגני.

צפיה בקמפיין


 

dash-campain-1

חבילת עיצוב ומיתוג כולל לערכת דיאטה דש

ממתגים ומעצבים חומרים שיווקיים, אריזות, עטיפות למוצרים, אתרי אינטרנט, פרסומים ושלטי חוצות. חברת ניוטרמד בע"מ משווקת את ערכת הדיאטה המובילה בארה"ב כבר חמש שנים רצופות.

צפיה בקמפיין


 

kramer-campain-1

חבילת עיצוב ומיתוג כולל מרפאת כרורגיה פלסטית – ד"ר קרמר

מיתגנו ועיצבנו את מרפאת הכרורגיה פלסטית של ד"ר קרמר, מהמובילים בתחומו. עיצבנו לוגו, ניירת שיווקית, קטלוגים שיווקיים המתארים את כל תחומי העיסוק של ד"ר קרמר ועיצבנו והקמנו אתר אינטרנט.

צפיה בקמפיין


 

el-mor-campain-1

חבילת עיצוב ומיתוג כולל לקבוצת אל-מור

מיתגנו ועיצבנו את קבוצת אל-מור העוסקת בחשמל תעשייתי ומתן שרותי תחזוקה למפעלים ומוסדות. כמוכן, מיתגנו חברות בנות שהקבוצה רכשה ושינתה את עיצובם כמו לדיטק בע"מ ויציב מיזוג אוויר בע"מ.

צפיה בקמפיין


 

18-campain-1

חבילת עיצוב ומיתוג כולל לרשת גלידריה סוויט אייטין

מיתגנו ועיצבנו לרשת גלידריות אמריקאית. המותג הוא שמונה עשרה טעמים הנמזגים בעזרת ידיות במזיגה אישית ושקילה לפני התשלום. עיצבנו שלל פריטים למותג כולל עיצוב החנות ואתר האינטרנט.

צפיה בקמפיין


 

12-campain-1

חבילת מיתוג ועיצוב כולל לפרוייקט נדל"ני באזור נמל יפו

מיתגנו ועיצבנו את הפרוייקט היוקרתי המוקם מעל לנמל הישן של יפו באיזור של הבתים היוקרתיים ההולכים ונבנים כל הזמן. הפרוייקט הזה מופנה בעיקרו לתושבי חוץ המגיעים מצרפת ובלגיה ולכן השקענו את המירב כדי למתג גם את יפו.

צפיה בקמפיין


 

tendaji-campain-1

חבילת עיצוב ומיתוג כולל לחברת טנדאג'י – פרוייקטים חקלאיים בטנזניה

מיתגנו ועיצבנו את חברת טנדאג'י העוסקת בפרוייקטים חקלאים באפריקה, טנזניה. החברה נזקקה לניראות מכובדת בכדי להתקבל אצל הבנק העולמי למתן סיוע בלווי פרוייקטים עתירי ממון.

צפיה בקמפיין


 

kijani-campain-1

חבילת עיצוב ומיתוג כולל לחברת קיג'אני- פרוייקטים חקלאיים בטנזניה

מיתגנו ועיצבנו את חברת קיג'אניהעוסקת בפרוייקטים חקלאים באפריקה, טנזניה. החברה החלה לייצר קשרים עם חברות ישראליות ומקומיות לצורך הקמת חוות חקלאיות עם ידע ישראלי.

צפיה בקמפיין


 

afcon-campain-1

חבילת מיתוג ועיצוב לקבוצת אפקון תעשיות בתחומי תעשיית החשמל והטכנולוגיות

מיתגנו ועיצבנו חומרים שיווקיים וטכניים לפעילות הקבוצה בארץ ובחו"ל. הקבוצה פועלת בתחומים רבים בשוק התעשייה והטכנולוגיות הנלוות.

צפיה בקמפיין


 

liranco-campain-1

חבילת עיצוב ומיתוג כולל לחברת לירנקו סחר חוץ

מיתגנו ועיצבנו את הקו החדש לחברת לירנקו הוותיקה העוסקת בייצוג חברות מחו"ל בתחום התעשייתי, המזון, הקוסמטיקה והכימיקלים,

צפיה בקמפיין


 

sasson-hogi-campain-1

חבילת מיתוג ועיצוב כולל לחברת הבניה ששון חוגי בע"מ

מיתגנו ועיצבנו את הקו החדש לחברת החבנה ששון חוגי הוותיקה העוסקת בבניית בנייני משרדים ואחזקתם, פרויקטים בתמא 38

צפיה בקמפיין


 

mendelson-campain-1

עיצוב קטלוגים וחומרי שיווק לחברת מנדלסון בע"מ

עיצבנו והפקנו קטלוגים, חוברות ופרוספקטים טכניים ושיווקים לחברות בקבוצת מנדלסון

צפיה בקמפיין

 


מיתוג חדש ליזם מחו"ל המקים פארקים לוגיסטיים ברחבי הארץ

עיצבנו ומיתגנו לפרוייקט חדש של יזם בינלאומי המקים פארקים לוגיסטיי ברחבי הארץ עיצבנו לוגו, ניירת משרדית, אתר אינטרנט לפרוייקט הראשון המוקם בקריית גת ועוד חומרי שיווקים נוספים.

צפיה בקמפיין

 


עיצוב ותכנון אריזות למוצר להלבנת שיניים בפיתוח חב' מבריק

עיצבנו ותכננו קבוצת אריזות למוצרים למערכת להלבנת שיניים שפותחה בארץ לשוק האמריקאי. התכנון הראשוני היה של התבניות בוואקום פורמינג שהכילו את המכשירים ואת האריזות החיצוניות. התכנון התמקד באריזות קלות לאריזה וללא נפח איחסון מוקדם. אתגר הנדסי ועיצובי שעמדנו בו.

צפיה בקמפיין

 


מיתוג חדש לחב' סייברס העוסקת בתחום הסייבר העולמי עם ידע ישראלי

עיצבנו מותג חדש לחברת סייברס העוסקת בתחום הסייבר העולמי. המותג עוצב סביב הסברס כפרי השומר על התוכן המתוק המצוי בתוכו. קו יוצא דופן בעולם ההיי טק הרגיל לניראות אחרת. הפרי מציין גם את הישראליות שהחברה מתגאה והיא גם נציגה של מספר חברות ישראליות המייצרות אשכול פתרונות בתחום הסייבר.

צפיה בקמפיין


מיתוג מחדש לקבוצת בן בטחון, חברת הבטחון והאבטחה מהמובילות במשק

עיצבנו מותג מחדש לקבוצת בן בטחון העוסקת בתחום הבאחון, האבטחה והשמירה. המיתוג מחדש מחזק את המותג הפרוס בכל הארץ במוסדות, ערים, חברות תעשיות ובתים פרטיים. רכבי המוקד מסיירים בכל הארץ והמותג מתנוסס בגאון על כל צי הרכבים של הקבוצה.

צפיה בקמפיין