שמענו שרציתם לדעת על.. 

עיצוב אתר אינטרנט ובניית מערכת ניהול למשק חקלאי אורגני "משק פרנק" – דצמבר 2017

כשקבלנו את הפרוייקט הזה לא ידענו למה אנחנו נכנסים כמו שהלקוח לא ידע . הלקוח גם לא ידע מה ניתן לעשות כשיש מערכת ניהול איכותית שעומדת מאחורי האתר. עיצוב האתר היה החלק הקל אותו צלחנו בהצלחה. מלאכת האיפיון ערכה מספר חודשים עם אין ספור פגישות עבודה עם הלקוחות כדי להבין את דרישות המערכת. צוות המתכנתים שלנו התחיל לגדול והצטרף אלינו מתכנת על ששולט בתחום החנויות הוורטואליות. לאחר למידת המערכת הנדרשת הוחל תהליך בניית המערכת שהכילה אין ספור פלאגים שפותחו לטובת הפרוייקט.

בסוף התהליך הבנו שבנינו מערכת הפעלה מושלמת למשק חקלאי המפעיל את כל מערכותיו דרך האתר ומערכות ההפעלה שסיפקנו לו.

חלק מהמערכות שבנינו היו:1.קבלת מנויים חדשים. 2. בניית סל קניות המכיל פריטים בלי מע"מ ופריטים עם מע"מ. 3. איסוף האינפורמציה של כל ההזמנות. 4. רישום המינויים דרך מערכת ניהול כתובות דרך המיקודים שלהם. 5. דוחות איסוף וליקוט. 6. דוחות בניית האריזות למשלוחים. 6. טופסי המשלוח והחשבונות. 7. שרות סליקה מיוחד הכולל סליקה בהשהייה. ועוד נושאים רבים וטובים שנדרשו על ידי הלקוחות.


 

עיצוב אריזות למותג המים המיובא מכרתים – ספטמבר 2016

כשקבלנו את הפרוייקט הזה הבנו שהלקוח למעשה זכה במוצר מצויין שקשה להחדיר אותו לארץ מסיבות תחרותיות עם המתחרים הגדולים הקיימים בשוק. החלטנו לשמור על נראות יוונית כדי להכניס למוצר את המיתוג של מוצר מיובא שתמיד נראה ונשמע יותר טוב מהמוצרים המקומיים. המוצר מכרתים מעוצב במראה מיושן וצבעוניות בעייתית כאשר בוחנים אותו מול המתחרים ולכן הוחלט למתג אותו שונה מהמותג המקורי. הוחלט ללכת על צבעוניות המתאימה גם למים וגם לצבעים של יוון שהם כחולים, לבנים ורקעים שלהם. כדי לא להתרחק מהמותג המקורי שמרנו על הפונטים של שם המוצר כפי שמופיע במקור למרות המראה המיושן.

החלטנו להבליט מאוד את הלוגו הן על הבקבוקים עצמם והן על האריזה העוטפת את השישיות הקטנות והגדולות. כאשר עומדים המארזים כולם בשורות ובקומות מקבלים מראה נהדר של המותג.

עיצוב אריזות למזון הוא תחום מרכזי בבניית מותג למוצרי מדף. תפקיד האריזה למוצר מדף חשוב לפעמים יותר מהמוצר עצמו. המפגש הראשוני של הלקוח עם המוצר הוא כשהמוצר מונח על מדף המכירות במרכזי הקניות. בדרך כלל, מוצרים אלה נמצאים בקירבה למוצרים מתחרים. התחרות קשה ומצריכה חשיבה מעמיקה כדי לייצר כלים עדיפים.


 

article-1

עיצוב אריזות לחטיפי דיאטת דש – ספטמבר 2015

עיצוב אריזות למזון הוא תחום מרכזי בבניית מותג למוצרי מדף. תפקיד האריזה למוצר מדף חשוב לפעמים יותר מהמוצר עצמו. המפגש הראשוני של הלקוח עם המוצר הוא כשהמוצר מונח על מדף המכירות במרכזי הקניות. בדרך כלל, מוצרים אלה נמצאים בקירבה למוצרים מתחרים. התחרות קשה ומצריכה חשיבה מעמיקה כדי לייצר כלים עדיפים.

כשקבלנו את הפרוייקט הזה, החלטנו לעבוד בעיקר על הבלטת הצבעוניות והכנסת צילומי מוצרים, כדי להמחיש באופן מיידי את איכויות וטיב המוצר. כל מוצר קיבל את הצבע המתאים לו. צבע הינו פרט הממחיש אסוציאטיבי את טעמם וריחם של המוצרים. צבעוניות הינו הפרט הבולט ביותר במפגש החזותי הראשון של הלקוח עם המוצר. במפגש הראשון תתקבל ההחלטה הכמעט וודאית לבחירת המוצר על ידי הלקוח. כל האריזות לחטיפי דש מתאימות בקו הגרפי שלהן למראה המיתוגי של ערכת הדיאטה של דש.


 

pict-2

מיתוג לשפית קונדיטורית שאדיה חליפה ממרא'ר – ספטמבר 2015

פגשנו אישה מדהימה במסגרת סדנת בישול ייחודית שלה. התחברנו מיד ומשם יצאנו לדרך. עולם המיתוג והעיצוב לא היה ברור לשאדיה ולכן הלכנו צעד אחר צעד. מכיוון שהבנו שהיכולות שלה פורצות את גבולות הכפר בו היא מתגוררת, החלטנו למתג אותה בלי איזכור למוצא ולסביבה שלה.מצאנו שם מדליק שהופך אותה לאוניברסלית ובנינו לוגו שמתחשב בצורך לשימושים שונים הכוללים מדבקות, שלטים קטנים, סינרים, חותמות ועוד. הצבעוניות מסגירה את עיסוקה העיקרי שהוא האפייה. עיצוב הניירת והכלים השיווקיים יצרו מראה המשדר איכות ורמה גבוהה.

שאדיה בימים אלה מסיימת השתלמות מקצועית בתחום הקולינריה. קורס שפים מודרך על ידי שפים בכירים מהעולם שהגיעו לארץ. שאדיה מוכשרת בכל תחום קולינרי בו היא נוגעת. היא יכולה לפרוץ לתחומים רבים ולהתבלט בהם.

מיתוג עסק זה עדיין בחיתוליו. עיצוב לאינטרנט הוא השלב הבא. תחום המזון הוא תחום בו השימוש בכלים שיווקיים רב.


 

pict-3

עיצוב מותג אפריקה ישראל מגורים יוני 2009

אפריקה ישראל מגורים כמובילה בתחום הבנייה למגורים הקימה פרוייקטים רבים בפריסה רחבה בארץ. מאות שלטים התנוססו לפרסום הפרוייקטים האלה. כל מנהלת פרוייקט דאגה למתג את עצמה כך שהמבקר שביקר במספר אתרים שונים לא ידע לזהות את המותג של אפריקה. הניראות הלא אחידה ושייכת. מנהל השיווק המרכזי של החברה נועם מנלה, החליט למתג את כלל הפרוייקטים תחת מותג אחד המזוהה עם החברה והקבוצה. קבלנו לעצב את האתגר הזה. הוחלט שהמותג סביונים שהיה מוטבע בפרוייקטים ישאר והוא יוביל את המהלך. העלנו הצעות רבות לבחירה ולדיון. לבסוף יצרנו את הסמל של פרח הסביון באלמנט גדול וברור. סמל זה מבטא את החזון של החברה – "סביונים ניראו בארץ". שמות הפרוייקטים יהיו ההבדל בין הפרוייקטים כך שהמבקרים באתרים השונים יקשרו את הזהות לחברה.המהלך היה מהלך קשה ומאתגר אבל היום המותג מתנוסס בגאון בכל רחבי הארץ ומאתר את מאות השלטים המפרסמים את הפרוייקטים של אפריקה ישראל מגורים.


 

pict-1

 

עיצוב קטלוג תדמיתי לחב' יהלומים וורטהימר פרוכטר – יוני 2008

נכנסו אלינו למשרד שלושה בחורים צעירים שעוסקים בשיווק ומכירות של יהלומים בשוק העולמי. לפי השמות שלהם הבנו שהם דור שני בתחום וותיק זה ולכן יהיה לנו קשה למתג אותם בניראות עכשווית. לאחר שהסתיימה הפגישה הראשונה, הבנו שפה יש לנו קרקע פוריה להשתולל עם רעיונות מקוריים. החשיבה והטעם שלהם עודד אותנו לצאת מהקופסא. מכל הסיפורים שספרו לנו עליהם ועל בני משפחתם הוותיקים בענף הם רצו להבליט את נושא המומחיות שלהם בהכנת אבנים מרובעות. תחום האבנים המרובעות הוא תחום שבו הם מוכרים. נוצר מצב בו הם בקשו מאיתנו ש"נרבע אותם". החלטנו ללכת על הקו של סמבולים מצולמים הממחישים את התהליך של המסחר באבנים. השלב הראשון, גלגלי השיניים המסמלים את הביקוע והליטוש. ייצרנו גלגלי שיניים מרובעים המבטאים את היכולות המרובעות של הלקוח. השלב השלישי הוא השלב של המיונים של האבנים דרך האור הצלול ולכן השתמשנו בסמבול המנורה שגם אותה ריבענו כדי להמחיש את המרובעות של כל התהליך. שלב המיקוח העיסקי הוא שלב בו צריך לשמור על יציבות ובאלנס ולכן השתמשנו בחד אופן עם גלגל מרובע המסמל את היציבות ואת היכולת שלנו לרבע כל דבר. השלב האחרון הוא שלב אספקת הסחורה בכל העולם. השתמשנו בסימבול של הגלובוס וגם אותו "ריבענו". יצרנו קטלוג ממותג שמחדיר לצופה את הרעיון הריבועי. את כל התהליך המיתוגי, העיצוב הגרפי, הכתיבה השיווקית והסלוגנים עשינו יחד עם הקופירייטר עופר גולן. הייתה עבודה יוצרת מדליקה ואיכותית. עבודה זו זיכתה אותנו בפרס בתחרות "חתך הזהב".


 

pict-2

עיצוב קטלוג מכירתי לחב' יהלומים צופיז'ס – יוני 2006

לרגל האירוע החשוב ביותר שהתקיים בבורסה ליהלומים "כנס היהלומנים העולמי", התקיים אירוע חשוב חובק עולם מלווה בכל היהלומנים והתכשיטנים המובילים בעולם והוא מכירה פומבית של יהלומים, תכשיטים ואבני חן יקרים ונדירים שנאספו מכל העולם לרגל האירוע. החברה המארגנת פנתה אלינו לצורך עיצוב והפקת הקטלוג המהודר לאירוע. לצורך העבודה התגייס הצלם גדעון סלע, צלם מהשורה הראשונה ועליו הצטרף הצלם המוביל הבלגי אמריקאי ברו. עיקר העבודה הראשונית הייתה לצלם את האוצר ששכן בכספות החברה בבורסה ליהלומים. משך העבודה, כשמונה ימי צילום צוות ההפקה לא עזב את המקום אלא בלילה. עבודה מאתגרת שדרשה מקצועיות רבה. תחום צילום הפריטים הוא תחום קשה ביותר ודורש התמחות רבה. בגמר עבודת הצילום עברנו לשלב עיצוב הקטלוג על שלל פרטיו. העבודה התבצעה בלחץ ובלוחות זמנים לחוצים. לאירוע סופקו הקטלוגים ששימשו גם את המבקרים במכירה. המכירה נחלה ההצלחה רבה. הגשנו את הקטלוג המהודר לתחרות "חתך הזהב" הישראל וזכינו בציון ראוי לשבח על איכות הקטלוג. גאווה אמיתית.