עיצוב לדפוסx

קטלוג אפי יורופ
קטלוג אפי יורופ תדמיתי המכיל את כל הפרוייקטים העכשווים באירופה. הקטלוג מחולק למדינות בהם ישנם פרוייקטים לחברה. פרוייקטים רבים הינם בתוכניות ולכן נעשה שימוש רב בהדמיות.

x

פולדר בי קום
פולדר אפקון פעילות בי. קום בתחום התקשורת הפנים משרדית. החברה מתמחה במערכות ניהול ישיבות וקונפרנס.

x

קטלוג אפי קניון ביזנס פארק
קטלוג אפריקה ישראל נכסים פרוייקט קוטרוצ'ני רומניה. פרוייקט שהוקם בהצלחה רבה ועכשיו מתחיל להתרחב לתחום בניני משרדים להשכרה. הבניינים מוקמים במתחם הקניון תוך שימוש במרחבי החניה הקיימים במקום.

x

פולדר וקטלוג אפקון רוסיה
פולדר קטלוג אפקון טכנולוגיות רוסיה. אפקון מקימה פעילות ברוסיה בתחום החשמל התעשייתי והבקרה התעשייתית. פעילות זו פונה לשוק המקומי ולשוק המשקיעים המגיעים מכל העולם.

x

קטלוג אפי קניון אראד
קטלוג אפריקה ישראל נכסים פרוייקט מרכז קניות בארד רומניה. הקטלוג מציג את הקניון לקהל שוכרים פוטנציאלי, מקומי או משקיעים מבחוץ. עיצוב הקטלוג הינו אחיד לכל הקניונים של אפריקה ישראל נכסים ברחבי אירופה.

x

קטלוג אפקון עיר בטוחה
קטלוג אפקון עוסק בפרוייקט ה"עיר הבטוחה". פרוייקט זה מקודם על ידי האו"ם כפרוייקט עולמי. פרוייקט זה מרכז את כל נושא הבקרה העירונית לתוך מרכז בקרה אחד השולט על מערכות החשמל, רמזורים, מים, בטחון, בתי ספר, מוסדות ועוד.
x

קטלוג מגדל קונקורד
חברת אפריקה ישראל נכסים הקימה בלב המרכז המסחרי ההולך ומוקם במתחם בני ברק על גבול רמת גן בניין משרדים מפואר. עיצוב הקטלוג היה לפני שהבניין הוקם וכל הויז'ואלים נעשו על ידי צילומים בעזרת מצלמות מרחפות.
x

קטלוג אלקטרה מעליות מעוצבות
קטלוג מעליות מעוצבות של אלקטרה מעליות. החברה נציגה של מספר חברות בינלאומיות בתחום ייצור המעליות. ישנה דרישה למעליות מיוחדות בגדלים ובעיצובים שונים. בתחום זה מתמחה החברה ונותנת פתרונות לשוק הישראלי.
x

קטלוג ורטהיימר פרוכטר יהלומים
קטלוג תדמיתי לחברת היהלומים ורטהיימר פרוכטר. החברה מתמחה בליטוש יהלומים מרובעים, ולכן "ריבענו" את כל המוטיבים.
x

קטלוג קמין סנטר
חברת קמין סנטר מייצגת חברה צרפתית המייצרת קמינים מקצועיים. הקטלוג מתאר את המבחר הרב של הקמינים הקיימים ומותאמים להתקנות אצל לקוחות החברה.
x

קטלוג כמיפרינט
פולדר כמיפרינט משמש את החברה לשיווק מוצריה בארץ ובעולם. החברה מתמחה בייצור צבעים על בסיס מים וחומרים נלווים לעולם הדפוס. הקו הצבעוני של הפולדר מתאים לאווירה הצבעונית בה עובדת החברה
x

פולדר אלקטרה מעליות
פולדר לחברת אלקטרה מעליות המשמש כאוגדן למספר קטלוגים המתארים את שלל תחומי העיסוק של החברה. פולדר זה משמש גם את חברת אלקטרה מעליות לבניינים קיימים.
x

קטלוג מוצרי מאסטר א. פתיה
חברת א. פתיה משווקת קו מוצרי איכות איטלקיים בתחום מוצרי המיתוג לבית. המוצרים האיטלקים ידועים בעיצובם הגבוה וזה העמיד אתגר ליצירת קטלוג איכותי ומעוצב שיבליט את המוצרים.
x

קטלוג חממות קיג'אני אגרו
קטלוג של חברת קיג'אני אגרו העוסק בתחום ייצור חממות לחקלאות בטנזניה. הקטלוג הינו חלק ממספר קטלוגים העוסקים בתחומי החקלאות השונים.

x

קטלוג בקר קיג'אני אגרו
קטלוג של קיג'אני אגרו העוסק בפעילות גידול ושיווק עדרי הבקר בטנזניה. הקטלוג הוא אחד מתוך סידרה של קטלוגים העוסקים כל אחד בתחומו כאשר הקו העיצובי נשמר.
x

אינסרט לפולדר בית בנמל יפו
פרוספקט מקופל לארבע של דירה יחודית בפרוייקט הנמל ביפו. הפרוספקט מכיל הסברים על מבנה הדירה והתכולה שלה. פרוספקט אחד יוחד להמחשת יום בחיי הדייר בסביבה היפואי.
x

פולדר בית בנמל יפו
פולדר לפרוייקט יוקרתי ביפו, מעל לנמל הישן. מיקום הפרוייקט הוביל אותנו לשווק את יפו כדי לחזק את פרוייקט. הפולדר משמש כאוגדן לפרוספקטים של כל דירה ודירה.
x

קטלוג פי די די יהלומים
קטלוג ייחודי לחברת פי די די יהלומים. החברה הצעירה והתוססת, הולידה את הרעיון להציגה דרך ביטויים כלליים, היוצרים קונוטציות שונות. דרך מיתוג זה החברה בלטה בנוף עולם היהלומים השמרן בדרך כלל.
x

קטלוג ששון חוגי
קטלוג תדמיתי של קבוצת ששון חוגי. קבוצת ששון חוגי עוסקת בהשכרת משרדים, בניית מגדלי משרדים, שטחי מסחר, בנייני מגורים ופרוייקטי תמ"א 38 ברחבי העיר רמת גן.
x

קטלוג תמא 38 ששון חוגי
קטלוג של חברת ששון חוגי העוסקת בפרוייקטי תמ"א 38. המגמה בשוק הנדל"ן הישראלי היא לפתח את האיזור האורבני הקיים ולכן שוק זה הוא עם פוטנצייל גדול להתפתחות.
x

קטלוג סימנס בקרה
קטלוג מוצר בתחום הבקרה התעשייתית. סימנס מקפידה על קו מוגדר של החומרים המודפסים שלה. הקטלוג עוצב על קווים אלה ואושר על ידי החברה הגרמנית.
x

קטלוג טכנו עד
חברת טכנו עד עוסקת בשיווק וייצור אטמים וגומיות לתעשייה. החברה מייצרת מוצרים לפי דרישה ומשמשת גם נציגה בלעדית של קו מוצרים גדול בתחומה.
x

קטלוג טנדג'י טנזניה
קטלוג יוקרתי לחברה העוסקת בפרוייקטים חקלאיים בטנזניה. החברה הינה בינלאומית והכניסה שלה לאפריקה נעשת דרך קשרים בינלאומיים.
x

קטלוג אדם וחווה - טנדאג'י
קטלוג לפרוייקט חקלאי בטנזניה. בניית כפר חקלאי המושתת על עקרונות הקיבוץ הישראלי. הממשלה המקומית משקיעה בפיתוח החקלאי בעזרת ידע ויכולת ישראלית.
x

קטלוג אפריקה ישראל נכסים
הכנת פולדר יוקרתי עם פרוספקטים לכל פרוייקט של אפי נכסים. מכירת הפרוייקטים והוספת פרוייקטים חדשים כיוונה אותנו להכנת ערכה זו שאותה משנים מעת לעת.
x

קטלוג מחירון טכני אטקה
קטלוג מחירון טכני של חברת אטקה. הקטלוג בן 900 ע"מ מכיל חלק משלל המוצרים אותם החברה משווק לשוק הישראלי. קטלוג זה משמש את השוק הישראלי כבר למעלה מ 10 שנים והוא הפך לאורים ותומים בתחום החשמל לתעשיה.
x

מסעדת ווילהלמינה במתחם שרונה תל אביב
עיצוב תפריטים לכל הארוחות, המשקאות והקינוחים במספר שפות. המסעדה פונה לקהל אנין הטעם במגוון ארוחות ואירועים הכוללים בר משקאות עשיר.
x

אלקטרה מעליות - אוטיס
אלקטרה מעליות עוסקת בהתקנה ובניית מעליות לבנייני מגורים, מוסדות, מגדלים, מבני תעשיה ועוד. החברה נציגה בלעדית של חב אוטיס האמריקאית מהמובילות בעולם בתחום המעליות.
x

מנדלסון תשתיות ותעשייות
חברת מנדלסון ש. בר עוסקת בשיווק מוצרים לתחום הולכת הנוזלים בתעשייה ובתחומיים העירוניים. החברה נציגה של חברות מובילות בעולם בתחומן ועוסקת במגוון רחב של תחומים לפתרונות למים ולזורמים.
x

אלקטרה מעליות - SJEC
אלקטרה מעליות עוסקת בהתקנת מעליות מכל הסוגים. החברה נציגה של חברת המעליות הסינית המובילה בתחומה ונותנת מענה לפתרונות זולים.
x

קונגרס היהלומנים העולמי - צופיס
חב' צופיס מארגנת הקונגרס היהלומנים העולמי אירגנה אירוע מכירה פומבית של יהלומים, אבני חן ותכשיטים יקרי ערך. הקטלוג שימש את המכירה ואת האירוע עצמו.
x

דיאטת דש חוברות תפריטים ומתכונים
חב' דש כתבה והפיקה חוברות מהודרות המכילות תפריטים ומתכונים לכל סוגי הדיאטות.
x

קטלוג תאורה 2015 א. פתיה
א. פתיה יצאה עם קטלוג מוצרים חדש בתחום התאורה הדקורטיבית לבית ולגינה.
x

קטלוגים טכניים שיווקיים לחב' אי.פי.יו.
קטלוגים טכניים שיווקים למוצרים בתחום הציוד הרפואי
x

חוברות פעילות לאוניברסיטת בן גוריון
אוניברסיטת בן גוריון מקיימת כנסים לחלוקת תוארים ואנו עיצבנו את החומרים השיווקיים של האירוע
x

חוברת פעילות ליד לשריון בפארק לטרון